У Полтаві зібрали майже 9 тис грн на меморіал Небесній сотні

На спорудження меморіального комплексу Небесній сотні планують виділити мільйон гривень.

18 березня в Полтавському обласному театрі імені М. Гоголя відбувся благодійний концерт-реквієм, присвячений Небесній сотні. Музиканти симфонічного оркестру під керівництвом народного артиста Віталія Скакуна виконали твори Глієра, Шуберта, Леонтовича. Кошти з продажу квитків зі скриньки, яка знаходилася у приміщенні театру до 24 березня, та з благодійного телемарафону на обласному телеканалі «Лтава» направлять на спорудження меморіального комплексу Небесній сотні, який планують встановити по правий бік від Полтавської ОДА.

Благодійну акцію зі збору коштів на меморіальний комплекс Небесній сотні ініціювало ГО «Майдан» за сприяння обласної ради й адміністрації та підтримки театру імені М. Гоголя. Завдяки її проведенню вдалося зібрати 8 969 гривень. Про це нам повідомив Сергій Марчишин, розпорядник благодійного фонду, член ради ГО «Майдан». Також він розповів, що завдяки сприянню спонсорів буде створений тимчасовий меморіал поблизу місця, де знаходився намет майданівців у Полтаві.

За попередніми підрахунками, вартість спорудження меморіалу Небесній сотні становить близько 1 мільйона гривень, тому збір коштів продовжиться, пише «Полтавщина».

Карта транспорту
Гранатова толокаГромадський бюджет
3 Липня, 2020 П’ятниця
11 Червня, 2020 Четвер
4 Червня, 2020 Четвер
29 Травня, 2020 П’ятниця
23 Квітня, 2020 Четвер
8 Квітня, 2020 Середа
7 Квітня, 2020 Вівторок
6 Квітня, 2020 Понеділок
більше новин