Особливості театральної весни по-кременчуцьки

Цьогорічна театральна весна обіцяє зустрічі з театрами, які вже встигли полюбитися кременчуцьким глядачам, а також деякі сюрпризи.

З 26 березня по 1 квітня на сцені МПК виступатимуть 6 театральних колективів. «Кременчуцька театральна весна – не фестиваль, а мистецький захід, тож для участі запрошували друзів Троїцького театру, з якими знайомі по інших фестивалях. Це досить сильні театри», – розповів про цьогорічних учасників Сергій Ситник, директор Міського палацу культури і режисер Троїцького театру. На жаль, тупа з Хмельницького, яка минулоріч вразила кременчуцьких глядачів своєю постановкою, приїхати не зможе. Причина – хвороби учасників. Як повідомив Сергій Ситник, для жодної театральної трупи непроста політична ситуація в країні не стала причиною не приїхати до Кременчука.

Цьогорічна новинка – майстер-клас від української поетеси, драматурга та журналістки Неди Нежданої, а також презентація збірника «Авансцена».
Також нововведення стосуватимуться і традиційного капусника: на ньому збиратимуть гроші, які направлять у фонд армії України або фонд підтримки Майдану. Нагадаємо, на капуснику виступатимуть лише кременчуцькі театри.

Кременчуцький Троїцький театр представить спектакль «Людина, яка платить». Його пре’єра відбулася лише восени і демонструвалася лише двічі. Як розповів Сергій Ситник, постановка особливо актуальна для сьогодення.

Організатори обіцяють яскраві емоції та враження. Тож у всіх охочих є можливість цілий тиждень влаштовувати для себе маленьке театральне свято.

Тетяна Третякова

Карта транспорту
Гранатова толокаГромадський бюджет
3 Липня, 2020 П’ятниця
11 Червня, 2020 Четвер
4 Червня, 2020 Четвер
29 Травня, 2020 П’ятниця
23 Квітня, 2020 Четвер
8 Квітня, 2020 Середа
7 Квітня, 2020 Вівторок
6 Квітня, 2020 Понеділок
більше новин