“Громадянська позиція” висунула Гриценка кандидатом в президенти

П’ятий з’їзд партії “Громадянська позиція” висунув народного депутата Анатолія Гриценка кандидатом на вибори Президента, котрі відбудуться в травні, передає кореспондент УНН.

З’їзд пдтримав кандидатуру А.Гриценка майже одноголосно. Голова лічильної комісії повідомив, що утрималася одна особа, проти не проголосував ніхто.

За словами Гриценка, на виборчу кампанію без жодних зобов’язань по мільйону гривень виділили Микола Катеринчук, Олег Канівець, Євген Уткін та інші.

Політик також відзначив, що за його даними, мінімальний його рейтин на даний час становить 5%, тож він планує вийти в другий тур виборів.

Варто додати, що за словами Гриценка, Петро Порошенко пропонував йому очолити передвиборчий штаб. Але Гриценко відмовився, зробивши вибір, йти на вибори особисто.

Як повідомив А.Гриценко, делегатом партії в Центральній виборяій комісії буде Ігор Букшин. Він також повідомив, що довіреними особами в багатомандатному виборчому окрузі стануть Ольга Мустафіна та Євген Уткін.

Одразу по завершенню з’їзду, претендент на пост Президента вирушив до Центральної виборчої комісії для того, щоб зареєструватися в якості кандидата.
Нагадаємо, з’їзд партії відкрив сам Гриценко. До залу прибуло 208 делегатів, що є більше, ніж дві треті делегатів. Це означає, що в залі є кворум. Голосування делегатів відбувалося відкритим голосуванням.
На з’їзді вирішувалося 2 питання: вусування А.Гриценка на пост Президента та зміни програми партії, з метою вилучити Росію зі списку стратегічних партнерів. За рішенням з’їзду Росію таки вилучили зі стратегічних партнерів в програмі партії.

Карта транспорту
Гранатова толокаГромадський бюджет
3 Липня, 2020 П’ятниця
11 Червня, 2020 Четвер
4 Червня, 2020 Четвер
29 Травня, 2020 П’ятниця
23 Квітня, 2020 Четвер
8 Квітня, 2020 Середа
7 Квітня, 2020 Вівторок
6 Квітня, 2020 Понеділок
більше новин