У школі №12 нова актова зала

Наскільки важливо дітям мати сучасну актову залу, знають усі. Адже дорослі пам’ятають, як вони готувалися до своїх шкільних свят, що залишилися одними з найяскравіших спогадів на все життя. Тож вони хочуть, щоб і їхні діти мали таку змогу, і робили це у сучасній актовій залі.

Минулого тижня, у четвер, 20 березня, таку можливість отримали учні ЗОШ №12. Їхня шкільна актова зала була відремонтована вперше за 22 роки, і це стало можливо завдяки підтримці депутата Верховної Ради Костянтина Жеваго.

Саме за рахунок його фінансування актовий зал загальноосвітньої школи №12, ремонт у якому не робили з 1992 року, привели до належного стану. У ньому відремонтували сцену, підлогу, стіни, замінили вікна та електропроводку, повісили жалюзі. Для всіх учнів школи, вчителів, батьків це відкриття стало урочистою подією. На відкритті зали у присутності адміністрації та батьків навчального закладу виступила довірена особа народного депутата Ірина Зінченко.

«Я дуже рада бачити тут кожного з вас. Для нас робота у школі була дуже важливою й хвилюючою, адже слід було зробити все так, щоб діти отримали найкраще. В наших планах – надавати допомогу усім навчальним закладам Молодіжного. Костянтин Жеваго вже допоміг обладнати фільтрами для води всі дитячі садочки на Молодіжному, збудував кілька дитячих майданчиків. Тож для нас це – тільки початок. Тож дякую вам за підтримку і, як кажуть, яскравих вам свят».

Крім того, Ірина Зінченко відзвітувалася про роботу Костянтина Жеваго та побажала успіхів учням і педагогам школи.
Малеча та батьки були у справжньому захваті від такого подарунка.

Карта транспорту
Гранатова толокаГромадський бюджет
3 Липня, 2020 П’ятниця
11 Червня, 2020 Четвер
4 Червня, 2020 Четвер
29 Травня, 2020 П’ятниця
23 Квітня, 2020 Четвер
8 Квітня, 2020 Середа
7 Квітня, 2020 Вівторок
6 Квітня, 2020 Понеділок
більше новин