На Полтавщині новий прокурор – Олександр Закорецький

Перед призначенням на посаду прокурора області працював в апараті Генеральної прокуратури України.

31 березня заступник Генерального прокурора України Михайло Гаврилюк представив колективу прокуратури Полтавської області нового керівника — державного радника юстиції 3 класу Олександра Закорецького.

Під час представлення Михайло Гаврилюк наголосив на першочергових завданнях, які поставлені сьогодні перед органами прокуратури Генеральною прокуратурою України. Це, зокрема, скоординована діяльність усієї правоохоронної системи для збереження законності та правопорядку, посилення протидії корупції, забезпечення додержання конституційних прав і свобод громадян.

У свою чергу Олександр Закорецький подякував за довіру та запевнив, що спільно з працівниками органів прокуратури Полтавщини докладе усіх зусиль для забезпечення законності в регіоні, повідомляє прес-служба прокуратури області

Довідка: Олександр Віталійович Закорецький народився у 1963 році в Оржицькому районі Полтавської області. В органах прокуратури працює 26 років. Великий період його професійної діяльності пов’язаний з роботою в органах прокуратури Полтавської області. Перед призначенням на посаду прокурора області працював в апараті Генеральної прокуратури України.

Карта транспорту
Гранатова толокаГромадський бюджет
3 Липня, 2020 П’ятниця
11 Червня, 2020 Четвер
4 Червня, 2020 Четвер
29 Травня, 2020 П’ятниця
23 Квітня, 2020 Четвер
8 Квітня, 2020 Середа
7 Квітня, 2020 Вівторок
6 Квітня, 2020 Понеділок
більше новин