“Правий сектор” ініціює створення Трибуналу “Небесної сотні”

Партія “Правий сектор” ініціює створення Трибуналу “Небесної сотні”. Про у своєму відеозверненні зазначив лідер політсили Дмитро Ярош, передає УНН.

“Минув місяць відтоді, як український народ, ведучи нелегку боротьбу, скинув кривавий режим Януковича, заплативши за цю перемогу сотнею людських життів. За цей місяць ті, хто мав би це робити, та відповідні структури, не зробили нічого, щоб притягнути до відповідальності та покарати тих, хто віддавав злочинний наказ стріляти у свій народ, і тих, хто цей наказ виконував. Дехто з них, скориставшись моментом, втік з України, дехто зачаївся, а дехто і далі продовжує працювати в органах влади. Чим далі, тим сильнішим стає враження, що влада забула про “Небесну сотню”, вибачила її загибель.

“Правий сектор” заявляє: ніхто не забутий і ніщо не забуто. Саме тому лідер партії “Правий сектор”, кандидат у Президенти України Дмитро Ярош виступає з ініціативою створення Трибуналу “Небесної сотні”.

Якщо посадові особи нездатні знайти винних у вбивствах на Майдані — усіх тих, у кого на руках кров загиблих героїв Революції, це зробимо ми. Ким би не були злочинці, де б вони не переховувалися — ми знайдемо їх. Для цього ми використаємо всі свої зусилля, зв’язки та джерела інформації.
Ніхто не уникне відповідальності. Злочинці постануть перед Трибуналом “Небесної сотні”, – зазначив Д.Ярош.

Нагадаємо, 30 березня в Києві презентували книгу про “Небесну сотню”.

Карта транспорту
Гранатова толокаГромадський бюджет
3 Липня, 2020 П’ятниця
11 Червня, 2020 Четвер
4 Червня, 2020 Четвер
29 Травня, 2020 П’ятниця
23 Квітня, 2020 Четвер
8 Квітня, 2020 Середа
7 Квітня, 2020 Вівторок
6 Квітня, 2020 Понеділок
більше новин