У Кременчуці сквер «Жовтневий» перейменували у сквер Олега Бабаєва

Сьогодні на засіданні міськради кременчуцькі депутати затвердили рішення «Про увічнення пам’яті Олега Бабаєва в Кременчуці».

Проте це питання приймали після дебатів.

Зокрема майданівець, член міськвиконкому Леонід Харченко, виступив проти перейменування скверу. Аргумент – що не пройшло 40 днів з дня смерті і наразі нічого вирішувати не можна. Пропонував зняти питання на доопрацювання.

Далі його колега Анна Павленко продовжила промову Харченка. Її аргумент – спочатку треба дізнатися причину вбивства мера Кременчука і теж запропонувала зняти питання з доопрацювання.

Обидва згадували лист «Майдану» кременчуцьким ЗМІ, де пропонували перейменувати цей сквер в «Парк Героїв України» і те, яку бурхливу реакцію він викликав у кременчужан. (На одному із кременчуцьких сайтів кременчужани висловили свої думки).

Громадський активіст (“Ай лав Кременчуг”) Андрій Редькін нагадав, скільки людей зібралось і вдень убивства мера і нагадав статистичні дані, за якими 70% кременчужан підтримували Олега Бабаєва. Він висловив думку, що саме Олег Бабаєв був ініціатором ремонту цього скверу, тож його треба перейменувати в його честь.

Далі не обійшлось і без виступу депутата Стасюка. А далі депутатський корпус затвердив рішення 37 голосами.

Тож сквер «Жовтневий» має назву сквер Олега Бабаєва.
Олена Ліпошко, фото Дмитра Бабця

Карта транспорту
Гранатова толока
Кременчуцька толока - 2018

НЕЙМОВІРНО красиве відео!!!Кременчуцька толока - 2018

Gepostet von Я Люблю Кременчук am Mittwoch, 9. Mai 2018
Громадський бюджет
24 Липня, 2019 Середа
23 Липня, 2019 Вівторок
22 Липня, 2019 Понеділок
більше новин