У найближчі три місяці в Україні зростуть тарифи на газ

Уже до кінця березня цього року або навіть і раніше в Україні зростуть ціни на природний газ для споживачів. Читайте також: Україна розраховує купувати наступного року газ по 345 доларів

Нові тарифи має підготувати Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики і комунальних послуг, у першому кварталі 2015-го. Підвищення цін відбудеться, аби зменшити дефіцит НАК “Нафтогаз України” і забезпечити Кабінетом міністрів фінансування в повному обсязі пільг і субсидій для населення. Відповідна норма закріплена законом “Про державний бюджет на 2015 рік”, опублікованому в газеті “Голос України” від 31 грудня і була відсутня в первісному законопроекті, внесеному урядом у Раду 22 грудня. Про це пише “Інтерфакс-Україна”.

У той же час з остаточного тексту закону виключено норми про введення максимального місячного розміру заробітної плати працівників держорганів і суддівської винагороди в 15 мінімальних заробітних плат, а також норма про нарахування зарплати народним депутатам і членам Кабміну тільки в розмірі посадового окладу.

Нагадаємо, прем’єр-міністр Арсеній Яценюк на підсумковій прес-конференції 30 грудня заявив про необхідність прискорити приведення енерготарифів до ринкового рівня, спрямовуючи кошти від скорочення дотацій НАК “Нафтогаз України” на адресну допомогу малозабезпеченим верствам населення.

Карта депутатів
Гранатова толока
Кременчуцька толока - 2018

НЕЙМОВІРНО красиве відео!!!Кременчуцька толока - 2018

Gepostet von Я Люблю Кременчук am Mittwoch, 9. Mai 2018
Громадський бюджет
21 Січня, 2019 Понеділок
20 Січня, 2019 Неділя
19 Січня, 2019 Субота
більше новин