У справі вбивства Бабаєва і Лободенка проведено понад 100 експертиз

У кримінальному провадженні за фактами вбивств, скоєних у Кременчуці, проведено понад 100 експертиз

Слідчим відділом прокуратури Полтавської області завершено досудове розслідування в об’єднаному кримінальному провадженні за фактами умисних вбивств Кременчуцького міського голови та судді Автозаводського районного суду міста Кременчука. Наразі 4 підозрюваних, 7 адвокатів та 5 потерпілих знайомляться з матеріалами кримінального провадження. Про це сьогодні на брифінгу повідомив журналістам в.о. прокурора області Юрій Кравченко.

За його словами, під час досудового розслідування допитано в якості свідків 590 осіб, зі свідками та підозрюваними проведено 10 слідчих експериментів, здійснено 117 експертиз. Це судово-медичні, імунологічні, медико-криміналістичні, судово-балістична та низка інших.

«Після завершення ознайомлення сторони захисту із матеріалами провадження обвинувальний акт у ньому одразу буде спрямований до суду», – сказав Юрій Кравченко. Про це повідомила прес-служба прокуратури Полтавщини.

Нагадаємо, у Кременчуці ввечері 11 лютого невідомий кілька разів вистрілив у суддю Автозаводського райсуду Лободенка, коли той повертався додому з роботи. Потерпілий помер у лікарні тої ж ночі. Основна версія слідства – скоєння вбивства у зв’язку з професійною діяльністю потерпілого.

26 липня близько 10.00 неподалік власного будинку був застрелений мер Кременчука Бабаєв.

За підозрою у причетності до вбивства мера були затримані керівник однієї з громадських організацій Олександр Крижановський і директор телекомпанії «Візит» Мельник.

Суддя Лободенко виносив ухвалу про накладення арешту на частину майна сім’ї Мельника і не розглянув справу до кінця, оскільки був убитий.

Карта депутатів
Гранатова толока
Кременчуцька толока - 2018

НЕЙМОВІРНО красиве відео!!!Кременчуцька толока - 2018

Gepostet von Я Люблю Кременчук am Mittwoch, 9. Mai 2018
Громадський бюджет
16 Січня, 2019 Середа
15 Січня, 2019 Вівторок
14 Січня, 2019 Понеділок
більше новин