На Полтавщині організовані соціальні патрулі, які шукають безхатьків

Рятувальники спільно з місцевими органами влади, представниками Департаменту праці та соціального захисту Полтавської ОДА, охорони здоров’я Полтавської ОДА та організаціями забезпечили роботу соціальних патрулів, які допомагають громадянам не замерзнути у зимовий період.

Робота соціальних патрулів щодо попередження загибелі людей від переохолодження виконується шляхом періодичного патрулювання автомобільним транспортом територій з найбільшою імовірністю перебування людей, які можуть потребувати допомоги, а також за викликом, при отриманні інформації про громадян, яким необхідна допомога з боку соціальних патрулів.

Працівники у складі соціальних патрулів, в залежності від ситуації, доставляють потерпілих до найближчого пункту обігріву або лікувального закладу.
Робота соціальних патрулів здійснюється під керівництвом чергових робочих груп оперативного Штабу з надзвичайних ситуацій у тісній взаємодії із соціальними службами, міліцією, обласним Товариством Червоного Хреста, громадськими організаціями, спираючись на існуючу мережу пунктів обігріву, лікувальних закладів і соціальних установ.

Карта депутатів
Гранатова толока
Кременчуцька толока - 2018

НЕЙМОВІРНО красиве відео!!!Кременчуцька толока - 2018

Gepostet von Я Люблю Кременчук am Mittwoch, 9. Mai 2018
Громадський бюджет
18 Січня, 2019 П’ятниця
17 Січня, 2019 Четвер
16 Січня, 2019 Середа
більше новин