Як у Кременчуцькій виховній колонії Різдво святкували (фото)

6-7 січня для вихованців Кременчуцької виховної колонії управління Державної пенітенціарної служби України в Полтавській області провели святкові заходи з нагоди Різдва Христового. Аби привітати підлітків зі святом до установи завітало чимало гостей.

Пастор церкви «Завєт» Валерій Радіонов з прихожанами порадували хлопців святковими колядками та піснями. Гості відразу налаштували юнаків на прекрасне сприйняття свята, свята єдності і любові. Казковим театралізованим дійством подарували частинку Різдвяного тепла кожному. Піснями славили новонародженого Ісуса, виголошували побажання-віншівки. У колядках несли щиру віру та надію, тепло і радість у серця. Валерій розповів про народження Ісуса Христа – Сина Божого – найбільшу подію в історії людства, яка записана на сторінках Біблії. Радісним і піднесеним був настрій у вихованців. Свято поєднало всіх присутніх в залі у добрих помислах та діяннях.

Ієрей Української Православної церкви отець Олександр розповів вихованцям про християнську основу Різдва Христового та провів святкове богослужіння. Після спільної молитви він побажав хлопцям, щоб у їхніх серцях завжди знаходилось місце для Бога.

– Різдво – це чудова нагода відпустити всі образи, злість і тривоги, душевно очиститися і спрямувати свої думки до новонародженого Ісуса у спільній молитві з проханням благодаті, добра та миру, – зазначив отець Олександр.

Під час святкової вечері вихованці пригощалися головними обрядовими стравами Святвечора – смачною кутею, узваром та пиріжками.

Начальник виховної колонії Юрій Величко, вітаючи хлопців зі святом, побажав кожному родинного затишку, благополуччя, мирного неба над головою, божої віри, ласки і добра, повідомила прес-служба управління Державної пенітенціарної служби України в Полтавській області

Карта депутатів
Гранатова толока
Кременчуцька толока - 2018

НЕЙМОВІРНО красиве відео!!!Кременчуцька толока - 2018

Gepostet von Я Люблю Кременчук am Mittwoch, 9. Mai 2018
Громадський бюджет
18 Лютого, 2019 Понеділок
17 Лютого, 2019 Неділя
більше новин