Кожен другий українець впевнений, що за Донбас варто боротися

62,8% українців впевнені, що воювати за Донбас є сенс. В тому числі так вважають 57,5% на Сході і 36,1% (сумарно) в Донецькій і Луганській областях. Про це свідчать результати опитування, проведеного Київським міжнародним інститутом соціології на замовлення ZN.UA.

Згідно з даними опитування, 47,5% респондентів вважають, що боротися за Донбас варто тому, що “це – територія України, на якій живуть українські громадяни”. Найбільш популярна ця точка зору не в Галичині, а на прифронтовій Дніпропетровщині – 67,1%. Найменше у Донецькій області – 20,7%. Хоча в сусідній, також охопленою війною Луганській, теза про необхідність воювати за українських громадян і українські території розділяє більше опитаних – 52,2%. На Луганщині опитування проводилося виключно на контрольованих українською владою територіях, На Донеччині – переважно на звільнених.

Згідно з даними дослідження, лише 10% опитаних вважають, що “воювати за Донбас не має сенсу, так як більшість проживаючих там людей хочуть відокремитися від України, і наші солдати не повинні безглуздо гинути”.

Згідно з даними дослідження, готових воювати за український Донбас в 12 разів більше, ніж тих, хто виправдовує необхідність подальшої війни потребою в ресурсах регіону (4,1%).

Карта депутатів
Гранатова толока
Кременчуцька толока - 2018

НЕЙМОВІРНО красиве відео!!!Кременчуцька толока - 2018

Gepostet von Я Люблю Кременчук am Mittwoch, 9. Mai 2018
Громадський бюджет
16 Січня, 2019 Середа
15 Січня, 2019 Вівторок
14 Січня, 2019 Понеділок
більше новин