Як пройти блок-пости на Донбасі: “гаряча лінія” СБУ

На “гарячій лінії” управління СБУ в Донецькій області розкажуть, як бути тим, хто зараз опинився на блок-посту. Про це інформує Донецька обласна державна адміністрація, передає УНН.

“У зв’язку з введенням спеціального пропускного режиму для перетину кордону зони проведення антитерористичної операції, за роз’ясненнями рекомендуємо звертатися на “гарячі лінії” за телефонами: 0629 52 31 82 (Управління Служби безпеки України в Донецькій області), 044 503 05 21 (антитерористичний центр). Адреса Служби безпеки України: [email protected]”, – сказано в повідомленні.

Нагадаємо, відучора потрапити в зону АТО можна лише за наявності спеціальної перепустки. Потрапити на територію бойових дій можна через сім коридорів: “Луганськ – Щастя – Новоайдар”, “Луганськ – Станиця Луганська – Широкий”, “Фащівка – Дебальцеве – Артемівськ», “Горлівка – Артемівськ”, “Донецьк – Курахове”, “Донецьк – Маріуполь (через Волноваху)”, “Новоазовськ – Красноармійськ – Талаківка – Маріуполь”.
На території цих коридорів обладнали спеціальні пункти перевірки громадян. Проїхати через пункти можна лише за наявності спеціальних перепусток.

Карта депутатів
Гранатова толока
Кременчуцька толока - 2018

НЕЙМОВІРНО красиве відео!!!Кременчуцька толока - 2018

Gepostet von Я Люблю Кременчук am Mittwoch, 9. Mai 2018
Громадський бюджет
19 Січня, 2019 Субота
18 Січня, 2019 П’ятниця
17 Січня, 2019 Четвер
більше новин