Як пройти блок-пости на Донбасі: “гаряча лінія” СБУ

На “гарячій лінії” управління СБУ в Донецькій області розкажуть, як бути тим, хто зараз опинився на блок-посту. Про це інформує Донецька обласна державна адміністрація, передає УНН.

“У зв’язку з введенням спеціального пропускного режиму для перетину кордону зони проведення антитерористичної операції, за роз’ясненнями рекомендуємо звертатися на “гарячі лінії” за телефонами: 0629 52 31 82 (Управління Служби безпеки України в Донецькій області), 044 503 05 21 (антитерористичний центр). Адреса Служби безпеки України: [email protected]”, – сказано в повідомленні.

Нагадаємо, відучора потрапити в зону АТО можна лише за наявності спеціальної перепустки. Потрапити на територію бойових дій можна через сім коридорів: “Луганськ – Щастя – Новоайдар”, “Луганськ – Станиця Луганська – Широкий”, “Фащівка – Дебальцеве – Артемівськ», “Горлівка – Артемівськ”, “Донецьк – Курахове”, “Донецьк – Маріуполь (через Волноваху)”, “Новоазовськ – Красноармійськ – Талаківка – Маріуполь”.
На території цих коридорів обладнали спеціальні пункти перевірки громадян. Проїхати через пункти можна лише за наявності спеціальних перепусток.

Карта депутатів
Банер
Банер
Громадський бюджет
19 Лютого, 2018 Понеділок
18 Лютого, 2018 Неділя
17 Лютого, 2018 Субота
більше новин