Кременчужан просять посприяти встановленню у Кременчуці пам’ятника Олегу Бабаєву

Громадська організація «Ай Лав Кременчук» закликає членів міської комісії з увічнення пам’яті видатних діячів і подій повторно розглянути питання про встановлення пам’ятника меру Кременчука Олегу Бабаєву в сквері його імені. Аби це сталося, вони просять врахувати думку кременчужан про необхідність встановлення скульптури.

Громадська ініціатива «Ай Лав Кременчук» просить всіх кременчужан, які підтримують ідею встановлення пам’ятника Олегу Бабаєву, приєднатися до петиції, розміщеної у соцмережах (https://vk.com/ay_lav, http://ok.ru/ay.lav, https://www.facebook.com/ay.lav.Kremenchug).

Крім того, на сторінках у соцмережах розміщено пропозицію до небайдужих кременчужан роздрукувати на принтері текст петиції, зібрати підписи кременчужан, які не є учасниками соцмереж, а потім передати петицію до міськвиконкому.

У петиції йдеться: «Ми, громадськість міста Кременчука, закликаємо членів міської комісії з увічнення пам’яті видатних діячів і подій, повторно, розглянути питання про встановлення пам’ятника народному меру Кременчука Олегу Бабаєву в сквері його імені, а також, приймаючи рішення, врахувати думку кременчужан про необхідність установки скульптури».

Карта депутатів
Банер
Банер
Громадський бюджет
19 Лютого, 2018 Понеділок
18 Лютого, 2018 Неділя
17 Лютого, 2018 Субота
більше новин