У Кременчуці шахрайство прогресує

З початку року до Кременчуцького міського відділу міліції надійшло 8 повідомлень про різного роду шахрайства.

3 січня 60-річна пенсіонерка повідомила про те, що стала жертвою телефонного шахрайства. Кременчужанка розповіла про те, що невідомий зателефонував їй, представився міліціонером і повідомив, що її син потрапив в міліцію за зберігання наркотичних речовин, а для його звільнення негайно потрібні гроші. Жінка так хвилювалась за долю сина, що, не розмірковуючи, перерахувала на банківську картку шахраєві 11500 тисяч гривень. Лише після того, як зв’язок був перерваний, заявниця зателефонувала сину, і зрозуміла, що її ошукали.

3 січня року до Кременчуцького міського відділу надійшла заява від 55-річного кременчужанина про те, що він постраждав від Інтернет шахрайства. Чоловік через мережу інтернет намагався придбати Iphone та перерахував за нього 11000 гривень.

3 січня до міліції надійшло звернення від 75-річної пенсіонерки про те, що невідома особа зателефонувала їй та повідомила , що її син в міліції та за його визволення потрібно 8000 гривень, які жінка перерахувала на банківську картку.

4 січня до кременчуцького міського відділу звернувся 31-річний кременчужанин із заявою про те, що невідомий шахрайським способом зняв з його рахунку 12000 гривень.

5 січня до міліції звернулась 66-річна громадянка і заявила, що невідомий зателефонував їй на мобільний телефон та повідомив, що її син нібито потрапив в ДТП і йому потрібна допомога. Жінка перерахувала 6000 гривень на якусь картку банку. Як з’ясувалося згодом, ніякого ДТП не було.

6 січня до міліції звернулась 44-річна кременчужанка із заявою про те, що невідомий, представившись працівником одного із банків з її картки зняв гроші в сумі 1924 гривні.

7 січня до міліції звернувся 25-річний чоловік, заявивши, що невідомий, приставившись представником банку, під приводом блокування картки заволодів його коштами в розмірі 2227 гривень.

8 січня до міліції звернулась 62-річна кременчужанка із заявою про те, що невідомий, приставившись представником банку, під приводом блокування картки заволодів її коштами в розмірі 2600 гривень

Кременчуцькі правоохоронці радять громадянам запам’ятати певні правила, як уберегтися та не стати потерпілим від телефонних шахраїв:

– в першу чергу не довіряйте інформації, яку отримуєте від незнайомців по телефону;
– завжди намагайтеся перевірити отриману інформацію, тим паче якщо вона стосується ваших рідних;
– Не поспішайте переказувати гроші на незрозумілі рахунки чи передавати незнайомцям.
– негайно зверніться до міліції.

Карта депутатів
Гранатова толока
Кременчуцька толока - 2018

НЕЙМОВІРНО красиве відео!!!Кременчуцька толока - 2018

Gepostet von Я Люблю Кременчук am Mittwoch, 9. Mai 2018
Громадський бюджет
18 Лютого, 2019 Понеділок
17 Лютого, 2019 Неділя
більше новин