«Ворскла» почала перший турецький збір

Команда Василя Сачко вчора прибула на давно облюбоване середземноморське узбережжя Туреччини для проведення першого міжсезонного збору
Розмістилися ворскляни в добре їм відомому комплексі «Selin», розташованому в селищі Чолакли, поблизу Сіде. Даний збір «Ворскли» продовжитися до 22 січня.
На цьому етапі підготовки у полтавчан заплановано проведення двох товариських матчів. 17 січня вони зустрінуться з азербайджанським клубом «Габала», який, нагадаємо, нещодавно очолив екс-наставник одеського «Чорноморця» Роман Григорчук. А на 21-е число у біло-зелених намічена гра з македонським «Вардаром».

Перед початком роботи на першому зборі, з напутнім словом до підопічних звернувся наставник команди Василь Сачко. Він акцентував увагу гравців, над чим саме доведеться попітніти під час першого етапу підготовчих зборів. Спочатку була пробіжка по колу в середньому темпі, далі вже робота з м’ячами – ведення на швидкість між фішками і передача на партнера. На завершення тренування полтавці провели два коротких тайму гри у футбол. Сьогодні у команди – два заняття.
Захисник ворсклян Ігор Пердута продовжує відновлюватися після важкої травми і на перший турецький збір не полетів. Новачків, за винятком Будника, який повернувся з оренди, в команді Сачка немає, зате головний тренер отримає можливість познайомитися з квартетом молодих футболістів з дубля, яких наставники вирішили залучити до роботи з головною командою.

Карта депутатів
Гранатова толока
Кременчуцька толока - 2018

НЕЙМОВІРНО красиве відео!!!Кременчуцька толока - 2018

Gepostet von Я Люблю Кременчук am Mittwoch, 9. Mai 2018
Громадський бюджет
18 Січня, 2019 П’ятниця
17 Січня, 2019 Четвер
16 Січня, 2019 Середа
більше новин