Полтавські міліціонери затримали психічно хворого вбивцю на Харківщині

Оперативникам Київського райвідділу міліції Полтавщини вдалося розшукати та затримати особу, яка наприкінці минулого року здійснила втечу з психіатричної лікарні Полтави. Втікач переховувався в іншій області.

Відповідно до орієнтувань із фото та прикметами втікача, які були відразу після втечі розіслані по всім підрозділам органів внутрішніх справ України та про які за допомогою засобів масової інформації була широко інформована громадськість, працівники УМВС України в Харківській області отримали інформацію про те, що в одному із населених пунктів з’явилась особа, зовні схожа на розшукувану. Перевірка підтвердила правдивість даної інформації.

“Після отримання інформації від наших харківських колег, — розповів начальник Київського РВ ПМУ підполковник міліції Сергій Махно, — до даного населеного пункту виїхала спеціальна опергрупа із числа найбільш досвідчених працівників Київського райвідділу міліції Полтави. Наші працівники разом із харківськими правоохоронцями затримали втікача та доставили його до міста Полтави”.

Зі слів втікача відомо, що добирався він до Харківської області декілька днів пішки. У даному селі проживав у закинутому будинку, допомагав мешканцям по господарству за гроші або продукти харчування — з цього і жив.

Наразі після проведення необхідних слідчих дій, чоловіка буде знову поміщено до психіатричного диспансеру, але тепер уже під посилену охорону.

Карта депутатів
Гранатова толока
Кременчуцька толока - 2018

НЕЙМОВІРНО красиве відео!!!Кременчуцька толока - 2018

Gepostet von Я Люблю Кременчук am Mittwoch, 9. Mai 2018
Громадський бюджет
17 Лютого, 2019 Неділя
16 Лютого, 2019 Субота
15 Лютого, 2019 П’ятниця
більше новин