У Кременчуці формують банк даних дітей-пільговиків на оздоровлення влітку 2015 року

Цього року до банку даних буде занесено і дітей, які прибули до Кременчука із тимчасово окупованих територій України та зони антитерористичної операції.

Управління у справах сім`ї, дітей та молоді виконавчого комітету Кременчуцької міської ради формує банк даних дітей, які потребують особливої соціальної уваги та підтримки на оздоровлення до дитячих закладів за рахунок державного, обласного і місцевих бюджетів.

Цього року до банку даних буде занесено і дітей, які прибули до Кременчука із тимчасово окупованих територій України та зони антитерористичної операції. Про це сьогодні повідомила начальник управління у справах сім`ї, дітей та молоді Ольга Усанова. Прийом заяв до банку даних управлінням уже розпочато. Ольга Усанова висловила сподівання, що цього року вдасться оздоровити всіх дітей пільгових категорій, які матимуть бажання оздоровитися, в тому числі і переселенців, передає прес-служба міськвиконкому.

За роз’ясненнями батьки, які виховують дітей таких категорій, наразі можуть звернутися до управління у справах сім`ї, дітей та молоді виконавчого комітету Кременчуцької міської ради за телефоном: 2-20-89.

Карта депутатів
Гранатова толока
Кременчуцька толока - 2018

НЕЙМОВІРНО красиве відео!!!Кременчуцька толока - 2018

Gepostet von Я Люблю Кременчук am Mittwoch, 9. Mai 2018
Громадський бюджет
16 Січня, 2019 Середа
15 Січня, 2019 Вівторок
14 Січня, 2019 Понеділок
більше новин