КрАЗ готовий стати базовим автомобілем при переоснащенні Держслужби з надзвичайних ситуацій

15 січня, в рамках робочого візиту, ПАТ «АвтоКрАЗ» відвідав голова Державної служби України з надзвичайних ситуацій Сергій Бочковський. Його супроводжували директор департаменту ресурсного забезпечення ДСНС генерал-майор Руслан Білошицький та начальник головного управління ДСНС в Полтавській області полковник Роман Кириленко. Візит керівника ДСНС України був пов’язаний з ознайомленням з підприємством і його продукцією. Це перший в історії «КрАЗа» приклад відвідування першим керівником даної держструктури автозаводу, новий підхід нового керівництва ДСНС до питання співпраці з вітчизняним виробником.Про це передає прес-служба підприємства

Під час відвідування підприємства генеральний директор «КрАЗу» Роман Черняк детально ознайомив гостя з сучасними зразками автомобілів КрАЗ, які можуть бути використані при ліквідації наслідків надзвичайних ситуацій, акцентувавши увагу керівника ДСНС на останніх розробках – безкапотних шасі 6х4 і 4х2, які можуть бути використані в якості бази для установки різного спецобладнання. Крім цього, під час огляду пожежної автоцистерни КрАЗ Н23.2 (АЦ-13-70), створеної в партнерстві з компанією «Тітал», він детально розповів про технічні можливості вітчизняного пожежного автомобіля, його універсальність, завдяки комплектації різним аварійно-рятувальним обладнанням, а також ефективне виконання поставлених завдань на Полтавському ГЗК.

Після огляду всієї лінійки нової техніки Кременчуцького автозаводу С. Бочковський відповів на питання журналістів, підкресливши, що приємно здивований і гордий високим європейським рівнем вітчизняної техніки, яку випускають на КрАЗі: «Це дійсно конкурентоспроможна техніка, продукція найвищого ґатунку і мене дуже радує те, що є хороші перспективи оновлення аварійно-рятувальної техніки, яка конче необхідна рятувальним службам, особливо зараз, у складний для країни час. Сьогодні з фахівцями КрАЗа ми концептуально обговорили всі питання, необхідні для створення універсального спецавтомобіля: багатофункціонального, зі змінними модулями, який, окрім аварійно-рятувальних робіт, буде виконувати і гуманітарну місію »- продовжив він.

Далі глава ДСНС України підкреслив, що потреба в новій високоефективній спецтехніці дуже висока, адже нині 90% всього автопарку аварійно-рятувальних служб потребує заміни з причини повної фізичної зношеності і крім нового автомобіля, про який йшла мова вище, будуть замовлення на пожежну , аварійно-рятувальну та іншу спецтехніку.

Сергій Бочковський підтвердив, що політика керівництва ДСНС України – у пріоритеті національний виробник і національний продукт, і КрАЗ може розраховувати на те, що служба надзвичайних ситуацій поставить всі свої підрозділи на колеса вітчизняного виробника.

Карта депутатів
Банер
Банер
Громадський бюджет
22 Лютого, 2018 Четвер
21 Лютого, 2018 Середа
більше новин