Даїшники радять кременчужанам зареєструвати мопеди

На території області почастішали випадки незаконних заволодінь та крадіжок двоколісних транспортних засобів (мопедів, скутерів). Майже 90% викраденого мототранспорту було не зареєстровано в органах ДАІ. Це, у подальшому, призводить до неможливості розшуку та розкриття правоохоронцями вказаних злочинів, так як відсутні дані про транспортний засіб (номерні позначення рами, двигуна).

У зв’язку із цим Державтоінспекція області наполегливо рекомендує власникам вищевказаних транспортних засобів зареєструвати їх та уберегти своє майно від незаконних заволодінь.

Постановою Кабінету Міністрів від 23.12.2009 року №1371 передбачено, що перша державна реєстрація мопедів, придбаних до 23.12.2009 року, затвердженим цією постановою 1 липня 2010 року може проводитись без подання документів, що підтверджують правомірність їх придбання, за встановленою процедурою після проведення ДАІ відповідних перевірок.

Для спрощеної системи реєстрації мопедів потрібно:

– власникам представити мопед до підрозділу центру ДАІ для проведення криміналістичного дослідження експертом криміналістом, який визначає чи дійсно об’єм двигуна не перевищує 50 см/куб.

– після проведення дослідження власник пише заяву на спрощену реєстрацію мопеда, до якої надає копію свого паспорта та товарний чек, талона про продаж або видаткової накладної (при наявності).

Якщо ніяких документів на мопед не має громадянин повинен надати два пояснення від сусідів про те що, вони підтверджують придбання ним мопеда з копіями їх паспортів.

Реєстрація мопедів у центрах ДАІ складає – 109 грн. 43 коп.

Експертиза номерного позначення шасі та двигуна – 39 грн. 40 коп.

Експертиза визначення об’єму двигуна, року виготовлення, марки та моделі транспортного засобу складає – 84грн. 42 коп, повідомляє УДАІ УМВС України в Полтавській області

Карта депутатів
Гранатова толока
Кременчуцька толока - 2018

НЕЙМОВІРНО красиве відео!!!Кременчуцька толока - 2018

Gepostet von Я Люблю Кременчук am Mittwoch, 9. Mai 2018
Громадський бюджет
18 Січня, 2019 П’ятниця
17 Січня, 2019 Четвер
16 Січня, 2019 Середа
більше новин