Свячену воду варто зберігати на почесному місці

Йорданська вода – це велика святиня, матеріальний посередник між Богом і людиною, покликаний зміцнювати віру в Божу благодать. Тому, застерігають науковці, не можна сприймати свячену воду так, як аптечні ліки чи якийсь магічний талісман.

Із давніх-давен, щоб уберегти дітей він наврочень, їх окроплювали свяченою водою. Кропили також хату й господарку, аби все добре велося. А пити йорданську воду потрібно натщесерце, обов’язково у поєднанні з безмежною вірою та молитвою.

Відомо багато випадків, коли всього декілька крапель свяченої води, влиті у рот непритомному хворому, приводили його до тями, а то і зцілювали. Проте для свяченої води велике значення має те, у чиїх руках вона перебуває. Якщо потрапляє до рук невіруючої людини або ж в оселю, де панують негативні емоції, йорданська вода може втратити свої цілющі властивості. Не допоможе вона й тим, хто просто не вірить у її чудодійну силу. І лише з вірою йорданська вода може творити диво – зцілювати душу і тіло. А за належної пошани, та ще й із силою молитви, свої властивості свячена вода не втратить протягом десятків, а то й сотень років. Зберігати її радять на почесному й видному місці. І в жодному разі не ховати кудись далеко, у комору абощо. Наші пращури, для прикладу, посудину зі свяченою водою найчастіше зберігали поруч з образами.

Свячена вода вирівнює енергетику організму – вчені

Те, що вода на Водохреща має чудодійні властивості, свого часу підтвердили й вчені Інституту екології людини. Декілька років вони досліджували воду і виявили, що з 18 січня енергетика води зростає, а 19 – сягає максимуму. Даний експеримент проводили три роки поспіль і щоразу отримували однаковий результат.
Саме 19 січня вода змінюється структурно. Вона стає подібною до тієї зв’язаної води, що міститься в організмі людини. Тож є лікувальною. За допомогою свяченої води можна вирівнювати енергетику організму. Для цього треба вмитися або облитися свяченою водою.

Тож і священики, і науковці радять: якщо вам погано, ви відчуваєте на собі вплив негативної енергії, або, як кажуть у народі, «вроки», потрібно лише вмитися йорданською водою. І полегшення настане всього за лічені хвилини.

Свячена вода ніколи не псується, вона завжди залишається свіжою, у ній ніколи не з’являється будь-який осад. Скептики пояснюють це диво тим, що під час освячення у воду занурюють срібний хрест. Однак у воді він перебуває всього якусь мить, а цього недостатньо для повного очищення. До того ж і хрест не завжди буває срібним. Віруючі переконані: просто цього дня на землю сходить Божа благодать – і вода стає живою.

Наостанок варто зазначити: священики не радять набирати свячену воду цілими відрами. До нового Водохреща вам цілком вистачить невеличкої посудини. Адже трохи свяченої води можна розбавити звичайною. А ще наступні два тижні всі побожні люди не перуть білизну, аби таким чином не оскверняти воду й шанувати її святість.

Карта депутатів
Гранатова толока
Кременчуцька толока - 2018

НЕЙМОВІРНО красиве відео!!!Кременчуцька толока - 2018

Gepostet von Я Люблю Кременчук am Mittwoch, 9. Mai 2018
Громадський бюджет
19 Січня, 2019 Субота
18 Січня, 2019 П’ятниця
більше новин