Кременчуцький «Лукас» вибув з кубка України з футзалу ВІДЕО

У суботу, 17 січня, кременчуцький «Лукас» у Києві несподівано поступився в поєдинку 1/8 фіналу Кубка України міцній столичній команді «Епіцентр» – 6: 5
Валентин Цвєлих і його команда не зуміли подолати бар’єр 1/8 фіналу Кубка країни – кубкові поєдинки і матчі чемпіонату – це, як кажуть в Одесі, дві великі різниці.

У першому таймі гості на правах фаворита захопили центр поля і повністю контролювали гру. Правда, до моментів справа доходила дуже рідко. Епіцентрівці були готові до такої розстановки сил з перших хвилин, тому зробили акцент на обороні. В атаку вони не рвалися, хоча грати попереду в їх складі є кому. Чого тільки вартий Олег Шайтанов – дворазовий віце-чемпіон Європи. Господарі чекали свого шансу і дочекалися його на 12-й хвилині, відкривши рахунок. Гості швидко організували атаку, яка завершилася точним ударом Лапи. Обмінявшись голами команди, знову стали діяти обережно, вичікуючи помилки від суперника.

Друга половина почалася з активних дій кременчужан. Цього разу команда Валентина Цвєлиха, виявилася більш вдалою і першою забила гол – простріл на дальній штанзі замкнув Кулька. Але, як виявилося, це був початок справжнього трилера. Протягом хвилини господарі примудрилися не тільки відігратися, а й вдруге вийти вперед. Спочатку пенальті реалізував Шуст, а ще через кілька секунд Демиденко оформив дубль – 3: 2. А вже через дві хвилини Шайтанов збільшив перевагу своєї команди до двох голів. Гості опинилися в дуже складній ситуації – команді потрібно було відігравати два м’ячі і при цьому діяти максимально акуратно в захисті. На той момент вони назбирали п’ять командних фолів, що перетворювало будь наступне порушення правил автоматично в 10-метровий штрафний удар. Спочатку здалося, що кременчужани зуміють вийти з ситуації, що склалася, після того як Цвелих скоротив відставання до мінімуму – 4: 3. Однак за хвилину кияни двічі отримали право на пробиття дабл-пенальті. Обидва рази до м’яча підходив Демиденко і обидва рази на висоті виявився дебютант гостей – Ігор Байдак.

Після цього проблем у кременчуцької команди стало ще більше. За друге попередження з майданчика був видалений Кулька і його команда на дві хвилини залишилася в меншості. Чисельною більшістю господарі скористалися сповна – Шайтанов в п’ятий раз змусив суперника починати з центру поля. Але гості продовжували шукати можливість для порятунку матчу. Валентин Цвелих пішов ва-банк і замінив воротаря на ще одного польового гравця. За хвилину до кінця матчу Тарасенко зумів в черговий раз скоротити відставання до мінімуму. Правда, вже в наступній атаці кременчужани знову були покарані за помилку – Романовський відправив м’яч вже у порожні ворота. І все ж останнє слово було за представником Екстра-ліги. Перед фінальною сиреною остаточний рахунок встановив Макс Крупін, відправивши м’яч у порожні ворота після розіграшу зайвого – 6: 5.

Далі за кубковою сходах йде київська команда, а кременчужани можуть повністю сконцентруватися на виступах у чемпіонаті країни.

До слова, 1/8 фіналу Кубка України стала дуже багатою на сенсації. З десяти команд Екстра-ліги у чвертьфінал пройшли тільки дві – львівська «Енергія» і «Кардинал» з Рівного. Останню путівку до чвертьфіналу розіграють ЛТК і «Титан-Зоря». І тут не обійдеться без втрати для представника Екстра-ліги.