У Кременчуці пройшов Всеукраїнський шаховий меморіал пам’яті В.Т.Грохотова

З 2 по 8 січня в оздоровчому комплексі “Івушка” (с. Омельник) пройшов традиційний V Всеукраїнський шаховий турнір пам’яті майстра спорту СРСР В.Т.Грохотова

Організатором турніру виступила Федерація шахів міста Кременчука на чолі з президентом Василем Хоменком. Змагання пройшли за підтримки ПАТ “Укртатнафта”, а найприємніше те, що з кожним роком зростає популярність цього турніру серед шахістів всій Україні.

Змагання проводилися в трьох турнірах. У турнірі “А” брали участь шість майстрів спорту і п’ять кандидатів у майстри. З них міжнародний гросмейстер з Тернополя, майстер спорту України серед жінок – Ольга Калініна. Турнір проводився за коловою системою з контролем часу 90 хвилин плюс 30 сек. за кожен зроблений хід до кінця партії з електронним годинником. Підсумок турніру: перше місце виборов шахіст з Миколаївської області – майстер спорту Микола Бортник, який набрав 8 очок з 11 можливих. Друге місце зайняв Валерій Шалімов, майстер спорту з Харкова, набравши 7 очок з 11. Третє місце зайняв наш земляк з Полтави, майстер спорту Олексій Соловчук (7 очок з 11).

vestnik.1161010-8378-mqbq3v.jpeg

Турнір “Б” зібрав цього року 44 учасники, які приїхали з багатьох областей України. Це 2 майстри спорту, 17 кандидатів у майстри спорту, 21 першорозрядників і 4 шахіста з другим розрядом. Турнір “Б” проводився за швейцарською системою в 9 турів з контролем часу 90 хвилин плюс 30 сек. за кожен зроблений хід до кінця партії з електронним годинником. Після закінчення 9-го туру переможцями стали: Анатолій Поліванов (КМС, Донецька область) – перше місце (7,5 очок з 9), друге – наш земляк, молодий кандидат в майстри спорту – Віктор Аміров (7 з 9). Третє-четверте місця поділили міжнародний майстер спорту Ірина Петрова (Київ) і майстер спорту Еміль Мірзоєв (Одеса), що набрали по 6,5 очок. Також в турнірі “Б” брали участь кременчуцькі шахісти: кандидати в майстри спорту – Михайло Грищенко (5,5 з 9 очок) і Віктор Цимбал (5 з 9 очок), Микола Дружинін (4,5 очок з 9 очок), першорозрядник Олександр Петров-Хоменко (4 з 9 очок). На ряду з дорослими шахістами в турнірі брали участь вихованці Кременчуцького дитячо-юнацького клубу “Дебют” ОДЮК, які мають перший розряд з шахів (тренер Н.Дружинін), і показали непогані результати. Так Володимир Довженко набрав 4 очки з 9; Галина Пустова, Олександр Касич і Юрченко Станіслав набрали по 3,5 очка, Олександр Дромашко набрав 3 очки, Гліб Щегельський набрав 2,5 очка.
У день приїзду, 2 січня, відбувся бліцтурнір, в якому взяло участь 34 шахіста. Переможцями стали майстри спорту з шахів: Еміль Мірзоєв (8 очок з 9), Олексій Соловчук і Дмитро Фінгер, які набрали по 7 очок з 9. Кременчужанин, Андрій Зазуляк, посів четверте місце (6,5 очок з 9).

vestnik.1161010-8378-1ss3by0.jpeg

Переможці турнірів були нагороджені грамотами та грошовими призами. Всі учасники турнірів задоволені організацією та проведенням змагань. Щиру подяку висловили організаторам змагань, адміністрації ПАТ “Укртатнафта”, профілакторію “Івушка”, і президенту Федерації шахів Василю Петровичу Хоменко.
“Кременчук Спортивний”

Карта депутатів
Гранатова толока
Кременчуцька толока - 2018

НЕЙМОВІРНО красиве відео!!!Кременчуцька толока - 2018

Gepostet von Я Люблю Кременчук am Mittwoch, 9. Mai 2018
Громадський бюджет
19 Квітня, 2019 П’ятниця
18 Квітня, 2019 Четвер
більше новин