Держава не хоче чути кременчуцьких сталеливарів, – Ростислав Дубов

«Весь цей рік завод провів “самотужки” – борючись за своє існування», – зазначив заступник голови правління сталеливарного заводу Ростислав Дубров сьогодні під час зустрічі губернатора Полтавщини Валерія Головка із активом Кременчука, яка пройшла сьогодні, 20 січня.

Він нагадав і суть проблеми: «Це почалося не минулого року. Стальзавод, будучи раніше флагманом у своєму сегменті : у виробництві крупного вагонного литва, виробляв 35% литва на території колишнього СРСР. Також починаючи з 2008 року стальзавод був одним з бюджетоутворюючих підприємсв. До 100 млн грн щомісяця виплачувалося податків. Але з кінця лютого минулого року робота зупинилася. Йде скорочення персоналу. Все це через втрату ринку Росії . Бо 90% продукції вагонобудівної галузі йшла на експорт в Росію і Казахстан».

А також і заходи , які були запропоновані кременчуцькими сталеливарами: «Нами в квітні була запропонована програма розвитку парку “Укрзалізниці” нашому Уряду. Бо на залізниці їздить металобрухт. Це була програма високого ступеня локалізації, здатна вивести галузь із кризи.

Замінюючи 30тис вагонів на «Укрзалізниці» в рік – це близько 20 підприємств по всій Україні були б забезпечені роботою на півтора-два роки.

Враховуючи те, що 98% комплектів виробляється в Україні. Ми стукаємо з квітня місяця. Ми просимо. Ми кричимо! Не працюючи з лютого, ми не можемо утримувати людей. Що може зробити одне підприємство? Потрібно підключатися державі».

Губернатор підтримав ідею локалізації українських підприємств, зазначивши що «ініціює створення моніторингової групи з представників підприємств та представників профільних міністерств : Мінекономрозвитку, Міністерства інфраструктури, Міністерства оборони та Міністерства внутрішніх справ. Відповідні відносини з міністрами у мене є, у мене є досить тісні дружні відносини з прем’єр-міністром. Тому я думаю, що ця робота у нас вийде».

Та тут треба нагадати, що саме зараз на Кременчуцькому стальзаводі проводять масове скорочення працівників. Звільняють 2500 працівників. Питання чи запрацює завод навіть після втручання губернатора, як він пообіцяв, залишається відкритим.

Олена Ліпошко, фото Дмитра Бабця

Більше фото дивіться ТУТ

Карта депутатів
Гранатова толока
Кременчуцька толока - 2018

НЕЙМОВІРНО красиве відео!!!Кременчуцька толока - 2018

Gepostet von Я Люблю Кременчук am Mittwoch, 9. Mai 2018
Громадський бюджет
18 Січня, 2019 П’ятниця
17 Січня, 2019 Четвер
більше новин