КВБЗ завершив минулий рік із збитками і втратою працівників (відео)

Про це під час зустрічі актива міста з губернатором Полтавщини Валерієм Головком зазначив Анатолій Шабала, голова правління КВБЗ.

«Наразі у нас є вся лінійка транспорту соціального призначення, крім електричок. На Україні 18 вагонобудівних підприємств. 65% продукції, яку виготовляють в Україні – це продукція КВБЗ. Згідно з рейтингом: з 48 підприємств в СНД ми займаємо 5 місце. Фінансовий рік ми завершили зі збитками», – слова голови правління КВБЗ.

Нагадав Анатолій Шабала, що Росія скасувала сертифікати на продукцію КВБЗ. Це одна із причин, що підприємство мало збитки.

Також причина збитків в тому, що заморожено більше мільярда гривень – це переплати податку на прибуток і неповернення ПДВ.

«Податки до міського бюджету зменшилися до 30 млн, тоді як в 2013 ми платили близько 70 млн. Відрахування до держбюджету теж впали майже в 6 разів : до 170 млн», – слова керівника промислового підприємства.

Розповів він і про заходи, які застосовувались вагонобудівниками, а також про реалії життя підприємсва.

«Ми на місці не сиділи, ми розробляли низку програм, як прокредитувати “Укрзалізницю”. Адже наразі зношеність рухомого складу на рівні 90-92%. Рівень заробітної плати на заводі за рік впав на 20%, не враховуючи інфляцію. За 2014 роки ми втратили більше тисячі працівників. Найсумніше, що висококласні фахівці їдуть працювати в Росію, Чехію, Туреччину, Польщу, Прибалтику. Якщо так буде і далі, то нам доведеться закуповувати імпортну продукцію», – розповів пан Шабала.

Проте за словами Анатолія Шабали орієнтуватися на ринки Європи КВБЗ не збирається: «У Європі нашу продукцію не чекають. Там є свої підприємсва, які виробляють соціальний ж / д транспорт, і необхідність оновлення парку вантажних вагонів в Європі менше ніж в Росії . Так торік в Європі оновили парк на 7000 вагонів, а в Росії в 2012 році оновлення склало 120 тисяч вагонів».

Тож наразі надія на внутрішній ринок і державну підтримку: «Запас міцності у нас залишився дуже маленький. Необхідно, щоб держава розрахувалася з нами. Якщо ми говоримо про консолідацію, ми сподіваємося, що вона відбудеться і з боку міської влади і з боку обласної держадміністрації», – резюме Анатолія Шабали, голови правління КВБЗ.

Олена Ліпошко, фото Дмитра Бабця

Повний фоторепортаж дивіться ТУТ

Карта депутатів
Гранатова толока
Кременчуцька толока - 2018

НЕЙМОВІРНО красиве відео!!!Кременчуцька толока - 2018

Gepostet von Я Люблю Кременчук am Mittwoch, 9. Mai 2018
Громадський бюджет
18 Січня, 2019 П’ятниця
17 Січня, 2019 Четвер
16 Січня, 2019 Середа
більше новин