Росія звинувачує полтавського пенсіонера в шпигунстві

Колишнього директора полтавського оборонного заводу «Знамя» Юрія Солошенка, вже понад 4 місяці тримають під слідством в Москві, де його звинувачують у шпигунстві.

У серпні 2014 року Юрій Солошенко з полтавського Київського вокзалу поїхав до Росії у справах. За кілька днів сім’я втратила з ним зв’язок – телефон був вимкнений. Російські друзі говорили, що він поїхав до вокзалу, щоб повернутися на Україну. Проте Юрій так і не повернувся додому.

Наступного дня в будинку Солошенків пролунав дзвінок, на тому боці слухавки пролунав жіночий голос, яка представилася адвокатом пана Юрія. Жінка повідомила, що Солошенка затримано в Москві і звинувачено в шпигунстві.

Родина говорить, що такі звинувачення є абсурдними. Юрій Солошенко до виходу на пенсії був директором на одному з секретних підприємств, що виготовляв електровакуумне обладнання для оборонного комплексу. Але зараз цей завод не працює.

Впливові друзі з України та Росії не допомогли родині владнати конфлікт і повернути Юрія додому. Сім’я Солошенків найняла нового адвоката, якому вдалося дізнатися, що дехто на ім’я Геннадій Колєгов і здав українця правоохоронцям Росії. «Брат почав відновлювати електронну пошту, листування. Ця «людина генерала» неодноразово намагався виманити Юрія в Росію», — каже син полоненого Юрія Солошенка Владислав.

Але згодом адвокати почали змінюватися один за одним, родина Юрія говорить, що під тиском ФСБ адвокати відмовляються вести справу Солошенка. Сім’я полоненого неодноразово зверталася до МЗС України, яке змогло лише надіслати ноту до російських слідчих з проханням забезпечити медичне обслуговування бранця.

Українського консула не допускаються до ув’язненого, також, за 4 місяці російські правоохоронці не дозволили ув’язненому зробити і жодного дзвінка родині. Відповіді чи контакту не надходило і від МЗС. Наразі сім’я Солошенка сподівається, що про справу все ж почують та пана Юрія вдасться обміняти разом з Надією Савченко та рештою полонених в Росії.

Останній бастіон

Карта депутатів
Гранатова толока
Кременчуцька толока - 2018

НЕЙМОВІРНО красиве відео!!!Кременчуцька толока - 2018

Gepostet von Я Люблю Кременчук am Mittwoch, 9. Mai 2018
Громадський бюджет
19 Квітня, 2019 П’ятниця
18 Квітня, 2019 Четвер
більше новин