У Кременчуці діє виставка художника Сергія Брильова

Експериментальну графіку, поп-арт, скульптуру, інсталяцію від відомого кременчуцького художника Сергія Брильова (Гостромисла) можна побачити на виставці у картинній галереї Наталії Юзефович. Експозицію з незвичною назвою «Для Івана Григоровича занадто яскраво» офіційно відкрили 17 січня.

Яскраві різнокольорові оголошення про відкриття, не менш яскрава назва… А експонати виявилися чорно-білими. Як пояснив кременчуцький митець, такий контраст він використав спеціально, щоб довести, що яскравість і глибину думок можна відобразити, необов’язково використовуючи всю гаму фарб.

Що ж стосується назви виставки, то Іван Григорович – це реальний мешканець нашого міста. «Якось ми з товаришем вирішили створити інсталяцію на паркані, – розповів художник. – А тим, хто проходив повз нас і запитував, що робимо, відповідали, що ми – онуки бабусі або дідуся, що є власником паркану. Коли ж до нас вийшов сусід господаря і запитав, чим ми тут займаємося, відповіли те ж саме. На щастя, господарем паркану виявився справді дідусь Іван Григорович. Проте сусід сказав, що для Івана Григоровича це занадто яскраво. Саме ця фраза стала концепцією всього. Уже пізніше логічно дійшов того, що не стільки для самого Івана Григоровича, як для іншої людини, яка оцінила за нього, це було занадто яскраво».

На виставці представлено більше 100 робіт Сергія Брильова, створені з 2008 по 2014 роки. Деякі з них, наприклад «Пожирач часу», за цей час не раз зазнавали змін. Окремо привертає увагу робота «Той рік». У ній поєднані елементи тих робіт художника, які з’явилися у нашому місті у 2014 році. Це елементи графіті із зображенням Шевченка на зуп. «Міський сад», з колонії, вуличного піаніно. Як зазначив сам Сергій Брильов, він створив цю роботу для того, щоб показати, наскільки революційним став цей рік.

Що ж стосується самого відкриття, то це був вражаючий перфоманс. «Живі шахи», що демонстрували творчі пошуки, ходи художника від студії сучасної хореографії та пластики «На межі поміж» і та неймовірні мелодії від гурту «Імпровізо» створили надзвичайну атмосферу.

Усі охочі, які ще не встигли побувати на виставці, можуть зробити це до середини лютого.

                                                                                                              Тетяна Третякова, фото Вячеслава Герасименка

Карта депутатів
Гранатова толока
Кременчуцька толока - 2018

НЕЙМОВІРНО красиве відео!!!Кременчуцька толока - 2018

Gepostet von Я Люблю Кременчук am Mittwoch, 9. Mai 2018
Громадський бюджет
18 Січня, 2019 П’ятниця
17 Січня, 2019 Четвер
більше новин