Наказ про мобілізацію

21 січня кременчуцький військовий комісар Роман Сушко оприлюднив свій наказ у якому згідно Указу президента України він наказує:
Усім офіцерам, прапорщикам мічманам, сержантам, солдатам та матросам запасу при отриманні персональної повістки військового комісара, з’явитися на пункти вказані у повістках.

Усім військовослужбовцям, які не отримали повістку, з моменту об’явлення мобілізації забороняеться зміна місця проживання без дозволу військового комісару.

Керівникам підприємств організацій та установ не залежно від форм власності – за працівниками, які призвані на військову службу на особливий період гарантовано зберігати місця роботи, посади та середній заробіток.

Керівникам підприємств забезпечити доставку справної автотранспортної, дорожньо-будівельної, підйомної та іншої техніки указаної в мобілізаційних нарядах.

Громадяни, які не з’явилися при мобілізації, а також власники техніки, які не поставили її, або ті хто перешкоджав прибуттю громадян та техніки, несуть відповідальність згідно Закону України.

vestnik.1161010-8378-1aggfla.jpeg

Карта депутатів
Гранатова толока
Кременчуцька толока - 2018

НЕЙМОВІРНО красиве відео!!!Кременчуцька толока - 2018

Posted by Я Люблю Кременчук on Wednesday, May 9, 2018
Громадський бюджет
18 Вересня, 2018 Вівторок
17 Вересня, 2018 Понеділок
більше новин