Відділення банку «Фінанси і кредит» у Кременчуці не закривають, – Жеваго

«Підстав для паніки немає», – зазначив нардеп Костянтин Жеваго на запитання кореспондента «Вісника» про ситуацію навколо цього банку. (Вчора Костянтин Жеваго перебував в Кременчуці в рамках візиту губернатора Полтавщини Валерія Головка).
Останнім часом у Кременчуці навколо цього банку, в якому в в основному обслуговуються працівники підприємств, акціонером яких є Костянтин Жеваго, а також працівники бюджетної сфери, поширювались чутки щодо закриття відділень. Дехто поспіхом знімав гроші.

Народний депутат України Костянтин Жеваго спростовує чутки про закриття в Кременчуці відділень банку «Фінанси та Кредит».

«Ситуація для банківської системи в країні не проста. Як тільки скорочується валовий продукт, то насамперед страждають банки. Але наразі не йдеться про те, що банк «Фінанси та Кредит» переживає якісь складнощі або над ним висить загроза того, що почнуться незворотні наслідки. Банк сьогодні обслуговує флагманів промисловості України, які підвищують обсяги виробництва. Маючи подібного роду економічну основу, базу, банк встоїть і буде розвиватися», – зауважив пан Жеваго.
Щодо депозитів, то Костянтин Жеваго повідомив, що депозити, у яких закінчився термін виплачують, але з урахуванням діючих розпоряджень Нацбанку.

«Нацбанк ввів обмеження. Доларові депозити можна отримувати в певному розмірі. Панікувати не варто », – слова Костянтина Жеваго.

Довідка
АТ Банк «Фінанси та Кредит» — український комерційний банк з головним офісом у Києві. Входить до складу промислово-фінансової групи Фінанси та Кредит. Зареєстровано 30 жовтня 1991 року і за величиною активів входить до групи найбільших банків відповідно до класифікації НБУ. 99,6 % економічних прав належать Костянтину Жеваго.

Олена Ліпошко
Карта депутатів
Гранатова толока
Кременчуцька толока - 2018

НЕЙМОВІРНО красиве відео!!!Кременчуцька толока - 2018

Gepostet von Я Люблю Кременчук am Mittwoch, 9. Mai 2018
Громадський бюджет
16 Січня, 2019 Середа
15 Січня, 2019 Вівторок
14 Січня, 2019 Понеділок
більше новин