“Вісник” оголошує конкурс дитячих фотографій

\"Вісник\" оголошує конкурс дитячих фотографій

Надішліть до редакції фото вашої дитини патріотичної тематики – і воно буде розміщене у «Віснику» та на сайті vestnik.in.ua

Найкраще фото патріотичної тематики визначатимуть читачі шляхом голосування через газету та на сайті vestnik.in.ua, а також спеціальне журі, до складу якого увійдуть представники міської влади та громадськості.

Усі переможці отримають призи – іграшки та солодощі. Головний приз – фото вашої дитини у форматі А3 на кольоровій сторінці «Вісника Кременчука».

Фото учасників можна відправити на E-mail: [email protected] із позначкою (НА КОНКУРС) або принести до редакції (вул. Першотравнева, 3) до 24 березня. У супроводі до фото вкажіть вік дитини та контактний телефон батьків.

Купони для голосування можна принести до редакції (вул. Першотравнева, 3) або віддати в один із кіосків «Вісника Кременчука».

Підтримай учасників – проголосуй за найкраще фото!

Голосування на сайті “Вісника” буде відкрито за тиждень до оголошення результатів (з 26 березня до 1 квітня), а голосування купонами розпочнеться з 29 січня. Більше голосів за учасника – більше шансів перемогти.

Ім’я переможця стане відомо 2 квітня

Переможців конкурсу визначено!

Конкурс «Я – патріот!» від редакції газети «Вісник Кременчука» завершено! Визначено двох головних переможців. Приз глядацьких симпатій за результатами голосування на сайті та за купонами виборов хлопчик Захар (№25).

За фото «вусатого» козака на сайті «Вісника Кременчука» проголосували 1019 разів, а до редакції надіслали 73 купони. Другого переможця – Марійку (№34) – визначило журі. Як ми й оголошували, до складу журі увійшли працівники нашої редакції, представники влади та громадськості. Вибір виявився непростим, адже усі учасники заслуговували на перемогу.

Але після довгого обговорення журі таки прийняло рішення. Кожен із членів журі назвав номер учасника, який сподобався найбільше. Таким чином ми отримали чотирьох фаворитів конкурсу. На наступному етапі журі мало обрати одного з визначених фаворитів.

Завдання – не з легких, адже усі дітки такі гарні! І ось, нарешті, журі визначило переможця.

Так, Віктор Калашник, перший заступник міського голови, віддав свій голос за учасницю під №34 Марійку. Саме цю дівчинку обрали і два представники ГО «Майдан».

За №34 проголосував і комбат 17-го батальйону ДУК «Правий сектор» у Полтавській області. Депутати міської ради Олег Сазонов та Олександр Березянський, як і двоє представників нашої редакції, віддали голоси за учасницю під №9.

А отже, з перевагою в один голос переможницею стала Марійка (№34).

Вітаємо наших переможців – Захарчика та Марійку!

Вони отримають головні призи нашого конкурсу: їхнє патріотичне фото, зроблене професійним фотографом, буде надруковане у «Віснику Кременчука» форматом А3.

Також вони отримають коштовні призи.

Окрім визначених переможців, до фінальної десятки за результатами голосування (на 15.00 середи, 1 квітня) увійшли:

Микита (№20) – 928 голосів та 44 купони,

Аліса (№17) – 311 голосів/36 купонів,

Єгор (№10) – 227 голосів/52 купони,

Карина (№29) – 304 голоси/ 36 купонів,

Микола (№32) – 212 голосів/31 купон,

Ілля (№1) – 214 голосів/ 11 купонів,

Дана (№9) – 88 голосів/58 купонів,

Кирило (№15) – 102 голоси/26 купонів.

Кожен із цих фіналістів отримає у подарунок м’яку іграшку та настільну гру.

Але ж у дитячому конкурсі ніхто не може залишитись без подарунка! А отже, ВСІ учасники, які не увійшли до фінальної десятки, також отримають свій приз від розважального комплексу «Мадагаскар».

\"Вісник\" оголошує конкурс дитячих фотографій

Нагородження учасників конкурсу «Я – патріот!» відбудеться у понеділок, 6 квітня, рівно о 17.00. Учасників разом із батьками запрошуємо до редакції газети «Вісник Кременчука» за адресою: вулиця Першотравнева, 3.

Карта депутатів
Гранатова толока
Кременчуцька толока - 2018

НЕЙМОВІРНО красиве відео!!!Кременчуцька толока - 2018

Gepostet von Я Люблю Кременчук am Mittwoch, 9. Mai 2018
Громадський бюджет
18 Січня, 2019 П’ятниця
17 Січня, 2019 Четвер
більше новин