Нардеп Жеваго хоче інвестувати гроші в Кадетський корпус

Мільярдер, народний депутат України Костянтин Живаго особисто підтвердив намір інвестувати кошти у реконструкцію Кадетського корпусу, що знаходиться у Полтаві по вул. Жовтнева, 43 у доволі запущеному стані. Він також зауважив, що необхідно відновити його історичну та культурну цінність будівлі.

До речі, Костянтин Живаго уже робив спробу інвестувати кошти у реконструкцію Кадетського корпусу. Говорить, навіть перерахував полтавській міській владі перші 3 млн. грн. пишуть “Новини Полтавщини”.

“Я вже витратив на нього перші гроші – 3 млн. грн за курсом долара менше 5 грн. (ще до кризи 2008 року). Хотів там навести порядок. Я перерахував кошти Полтавському міськвиконкому, який повинен був там щось зробити. Це все можна перевірити за платіжними дорученнями і витратами. На жаль, міськвиконком, мені здається, неадекватно повів себе, бо і досі не може визначитися з юридично зрозумілою схемою щодо того, яким чином це приміщення привести до ладу і відновити його історичну та архітектурну цінність на благо Полтавщини та полтавців”, – сказав Костянтин Живаго під час розмови з журналістами.

Нагадаємо, як повідомляли “Новини Полтавщини”, голова Полтавської облдержадміністрації Валерій Головко пропонував зробити на базі Кадетського корпусу центр для естетично та спортивного виховання дітей. У свою чергу потенційний інвестор Костянтин Живаго також хоче розмістити там штаб-квартиру ФК “Ворскла”.

Карта депутатів
Гранатова толока
Кременчуцька толока - 2018

НЕЙМОВІРНО красиве відео!!!Кременчуцька толока - 2018

Gepostet von Я Люблю Кременчук am Mittwoch, 9. Mai 2018
Громадський бюджет
19 Квітня, 2019 П’ятниця
18 Квітня, 2019 Четвер
більше новин