У Кременчуці відзначають День Соборності та Свободи України

Сьогодні Кременчуці, як і у всій нашій державі, відзначають національне свято – День соборності та Свободи України. Цей день увійшов в історію українського народу підписанням Акту Злуки між Українською Народною Республікою та Західноукраїнською Народною Республікою. Документ передбачав ліквідацію вікової роз’єднувальної межі між східними та західними частинами нашої держави.

Традиційно у День Соборності та Свободи України кременчуцька громада збирається біля пам’ятника великому сину українського народу – Тарасу Шевченку, який упродовж свого життя сповідував ідеї соборності, незалежності нашої країни та заповів їх своїм нащадкам, виступав за неділимість етнічно єдиного народу. Цього дня представники міської та районних влад на чолі з першим заступником міського голови Віктором Калашником, секретарем міської ради Василем Івком, депутати різних рівнів, члени трудових колективів, учнівська та студентська молодь, кременчужани прийшли до пам’ятного місця, щоб висловити своє бажання жити у соборній Україні, де немає місця війні та територіальному розколу. Короткий екскурс до історії боротьби українського народу за ці ідеали провела вчитель історії школи №19 Олена Чистякова.

Хвилиною мовчання присутні вшанували пам’ять загиблих українських військових, героїв – добровольців, та мирних жителів у зоні АТО, які виборювали право на незалежність і цілісність України і загинули заради миру і спокою своєї держави.

У пам’ять про всіх героїв України до підніжжя пам’ятника Великому Кобзарю лягли квіти.

Відеосюжет Дмитра Бабця дивіться ТУТ

Карта депутатів
Гранатова толока
Кременчуцька толока - 2018

НЕЙМОВІРНО красиве відео!!!Кременчуцька толока - 2018

Gepostet von Я Люблю Кременчук am Mittwoch, 9. Mai 2018
Громадський бюджет
16 Січня, 2019 Середа
15 Січня, 2019 Вівторок
14 Січня, 2019 Понеділок
більше новин