У Кременчуці зустрічають правоохоронців і спецпризначенців з війни

Наразі у місті проходить чергова ротація. Вчора зустрічали правоохоронців керівники Кременчуцького міського відділу міліції , колеги, родичі, друзі та місцеві журналісти.

За період місячного відрядження правоохоронці добросовісно виконували свої професійні обов’язки.

«Черговий раз мені приємно зустрічати колег, які повертаються на рідну землю. Хлопці відпочинуть та будуть продовжувати виконувати свої функціональні обов’язки вже вдома» – говорить Денис Захарченко, керівник міліції Кременчука.

Після зустрічі всі правоохоронці отримали заслужені вихідні, щоб побути з рідними та, відпочивши, приступити до охорони громадського порядку в місті, повідомила прес-служба міліції Кременчука

Ротація і в бійців спецпідрозділку “Кременчук”. “Щойно, о 22.55 годині, прибули хлопці з під Дебальцевого. На сьогодні це остання колона, що прибула до Полтави з місця дислокації наших бійців на Сході. На шляху додому наразі й правоохоронці з роти “Кременчук”, які прямують в рідне місто на Дніпрі. Всі живі! І це головне! Дякуємо всім, хто дочекався і хто зустрічав героїв!”, – написав вчора у Фейсбуці керівник ВЗГ УМВС Полтавщини Юрій Сулаєв.

Карта депутатів
Гранатова толока
Кременчуцька толока - 2018

НЕЙМОВІРНО красиве відео!!!Кременчуцька толока - 2018

Gepostet von Я Люблю Кременчук am Mittwoch, 9. Mai 2018
Громадський бюджет
18 Січня, 2019 П’ятниця
17 Січня, 2019 Четвер
більше новин