Ворскляни завершили перший зимовий збір нічиєю з «Левскі»

У заключній грі свого першого турецького збору «Ворскла» зустрічалася з шостою командою поточного чемпіонату Болгарії – знаменитим софійським «Левскі».

Голи: Сапай 28 – Країв 64.

Ворскла: Непогодов (Богуш 46), Скляр, Чеснаков, Логінов, Сапай (Пернацкій 67), Янузі, А. Ткачук (Кізілатеш 23), Дедечко, Будник, Ковпак (Січкарук 46), Міщенко (Д. Кравченко 67).

21 січня. Лара. Поле спорткомплексу «Fanatic». +22 Градуси. 80 глядачів.

Футболісти Василя Сачко, як повідомляє офіційний сайт ворсклян, буквально горіли бажанням реабілітуватися за прикру поразку в першій грі збору проти «Габалі». Але виграти знову не вийшло.

За винятком Янузі, полтавці провели спаринг без легіонерів у своєму складі. Не підійшов нашій команді і захисник Субашич, який знаходився на оглядинах.
Стартові хвилини були позначені стрімкими проходами до воріт по центру від Ковпака і Дедечка, який вийшов на поле з капітанською пов’язкою. Захист болгар не дрімав, тому, хоча і з труднощами, але ліквідував загрозу воротам Йоргачевича. Янузі на 14-й хвилині не реалізував перспективний момент.

Виконали полтавці також кілька небезпечних стандартів. Те, що не вдалося форвардам, зробив представник захисної ланки. Вадим Сапай, підключившись до атаки, точно пробив у ліву «дев’ятку». Красень-гол!

Другий тайм показав велике бажання футболістів «Левскі» відігратися, вони багато і небезпечно атакували, але ворскляни стримували атакувальний порив Софійці. Все ж суперник домігся свого на 64-й хвилині. Рахунок став рівним після стандарту. Розіграш кутового призвів до голу Краєва – 1:1.

На 72-й хвилині Кравченко, якому дуже довіряє Сачко, віддав зрячий пас в розріз на Січкарука. Богдан, здавалося, бив низом напевно, але м’яч розминувся зі штангою всього в декількох сантиметрах. А міг бути наш молодіжний гол!

Болгари на деякий час перехопили ініціативу і могли забити ще. Втім, як і ворскляни – але штанга виручила суперника після сильного удару Янузі. Трохи не вистачило точності і удару Будника. Гра, яка не виявила переможця, сподобалася представникам обох команд.

Делегація «Ворскли» з аеропорту Анталії, транзитом через Стамбул, на кілька днів повертається на рідну землю. А потім знову відправиться на знайоме місце – на другий турецький збір.