Генеральна прокуратура розібралася з Олександром Поповим ВІДЕО

20 січня 2015 року управління спеціальних розслідувань Генеральної прокуратури України завершило досудове розслідування у кримінальному провадженні за підозрою колишнього голови Київської міської державної адміністрації, экс-голови міста Комсомольска Олександра Попова у вчиненні кримінальних правопорушень, передбачених ч. 2 ст. 28, ст. 340 (незаконне перешкоджання проведенню зборів, мітингів, яке було вчинене службовою особою за попередньою змовою групою осіб із застосуванням фізичного насильства) та ч. 5 ст. 27, ч. 3 ст. 365 КК України (пособництво у перевищенні влади працівниками правоохоронного органу, що супроводжувалось насильством, застосуванням спеціальних засобів, болісними і такими, що ображають особисту гідність потерпілого, діями, які спричинили тяжкі наслідки).
Досудовим слідством екс-чиновнику інкриміновано пособництво співробітникам органів внутрішніх справ, які 30 листопада 2013 року на майдані Незалежності в місті Києві грубо порушили права громадян на проведення мітингів, походів, зібрань із застосуванням фізичного насильства та спеціальних засобів до громадян, а також заподіяли тілесні ушкодження різного ступеня тяжкості 84 потерпілим.
На даний час підозрюваному та потерпілим, відповідно до положень ст. 290 КПК України, надано доступ до матеріалів досудового розслідування, – повідомляється на сайті Гереральної прокуратури.

Карта депутатів
Гранатова толока
Кременчуцька толока - 2018

НЕЙМОВІРНО красиве відео!!!Кременчуцька толока - 2018

Gepostet von Я Люблю Кременчук am Mittwoch, 9. Mai 2018
Громадський бюджет
18 Січня, 2019 П’ятниця
17 Січня, 2019 Четвер
16 Січня, 2019 Середа
більше новин