Хто не з нами – «розстріляти!»

Україна перебуває у стані війни, люди консолідуються і роблять усе для того, щоб допомогти нашим військовим, армійцям, добровольцям: усім тим, хто знаходиться в зоні АТО. Ворог один – загарбники із сусідньої держави. Особливе місце у волонтерському русі, на якому зараз тримається забезпечення наших хлопців, займають активісти Майдану. Серед захисників, які боронять Україну від ворога, величезна кількість тих, хто у 2014-му відстоював свободу країни у Києві.

Однак у Кременчуці ситуація трохи інша. Виявилося, що у місті немає справжнього майданівського руху. Як би не хотілось його відшукати, ті, хто кричить про свій патріотизм і належність до ГО «Майдан», просто переслідують власні цілі та відстоюють інтереси своїх господарів.

Саме про таку ситуацію у місті кременчужани говорять уже давно. Не хочеться, щоб ідеї Революції гідності ганебно паплюжилися й використовувалися у чиїхось власних інтересах. Надія на краще жива, та, на жаль, її щодня вбивають такі собі активісти. Останнім часом вони почали ще активніше втручатися у роботу всіх структур влади у місті: законодавчої, виконавчої, правоохоронної.

Так, у середу активісти прийшли до прокурора міста з дивними запитаннями та ще більш абсурдною вимогою: скільки чиновників за останні місяці ви посадили за ґрати? Ми даємо вам місяць, після чого ви маєте перед нами звітувати, кого ви посадили!

Як на мене, це все нагадує події, описані Михайлом Булгаковим у «Собачому серці»: коли Швондери вирішують, хто має рацію, а хто винний, коли Швондери дають імена дітям і змушують усіх співати під свою дудку. Так зараз і у нас! Купка «народних» активістів розписується за все місто! Говорить, кричить, нікого не слухаючи, тисне на владу, міліцію, прокурора!

І тут з’являється запитання: а який народ вони представляють? Чи, можливо, їх як депутатів-мажоритарників обирала громада Кременчука? Чи для них громада міста складається з 200 зацікавлених осіб, а всі інші кременчужани, які не поділяють їхній «псевдомайданівський» рух, для них не існують? Чому ці люди дозволяють собі приходити до ПРОКУРОРА та вичитувати його, як хлопчика? Може, завтра вже будуть й у куток на горох ставити або вимагати розстріляти всіх, хто їм не подобається?

Це країна вже проходила у 1917 році!

9 августа 1918 г.
(Ленин В.И. Полн. собр. соч. Т. 50. С. 143-144).
«Пенза, Губисполком.
…провести беспощадный массовый террор против кулаков, попов и белогвардейцев; сомнительных запереть в концентрационный лагерь вне города».

Це чекає на наше місто? Тільки тероризувати будуть усіх, майже без розбору: ти не з нами? РОЗСТРІЛЯТИ!

Євгенія Гамза

Карта депутатів
Гранатова толока
Кременчуцька толока - 2018

НЕЙМОВІРНО красиве відео!!!Кременчуцька толока - 2018

Gepostet von Я Люблю Кременчук am Mittwoch, 9. Mai 2018
Громадський бюджет
21 Січня, 2019 Понеділок
20 Січня, 2019 Неділя
19 Січня, 2019 Субота
більше новин