У Кременчуці нагородили пораненого нацгвардійця Андрія Білика

Учора нагорода від громадськості міста Кременчука – нагрудний знак “За вірність народу України” першого ступеня – знайшла свого героя – старшого солдата Національної Гвардії України Андрія Білика.

Як повідомив голова громадської ради при міському відділі міліціі Володимир Клевжиц, Андрій Білик після поранення в зоні АТО, де проявив мужність, сміливість, патріотизм, зараз перебуває на лікуванні в Центральному госпіталі Києва.

«Нагородити нагрудним знаком “За вірність народу України” Андрія Білика планувалося ще 5 грудня 2014 року в Міському палаці культури. Тоді, за ініціативи громадської ради при Кременчуцькому міськвідділі міліції та за сприяння виконавчого комітету Кременчуцької міської ради пройшла церемонія нагородження учасників АТО та волонтерів. Андрій не був на цих зборах, бо перебував у лікарні. І тепер він отримав заслужену нагороду», – сказав В. Клевжиц.

За його словами, з нагородою боєць також отримав подарунки та грошову допомогу на лікування, що виділив голова правління “Київміськбуду” Ігор Кушнір.

Карта депутатів
Гранатова толока
Кременчуцька толока - 2018

НЕЙМОВІРНО красиве відео!!!Кременчуцька толока - 2018

Gepostet von Я Люблю Кременчук am Mittwoch, 9. Mai 2018
Громадський бюджет
19 Січня, 2019 Субота
18 Січня, 2019 П’ятниця
17 Січня, 2019 Четвер
більше новин