Лідер “Ляпіса Трубецького” попросив в України право на постійне проживання

Лідер гурту “Brutto” (екс-“Ляпіс Трубецькой”) Сергій Міхалок та його продюсер Антон Азізбекян звернулися до Віце-прем’єр-міністра — Міністра культури В’ячеслава Кириленка з проханням допомогти в отриманні права на постійне проживання в Україні. Про це УНН повідомили у прес-службі Міністерства культури.

Сергій Міхалок пояснив, що підтримка гуртом “Ляпіс Трубецькой” революційних подій в Україні негативно і вороже сприймається владою Білорусі та Росії, які створюють перешкоди для повноцінного творчого процесу. Тому лідер “Brutto” та його продюсер, не відмовляючись від білоруського громадянства, вирішили отримати право на постійне проживання в Україні. Сергій Міхалок розповів, що у 2015 році його гурт планує два всеукраїнські концертні тури, запис нового альбому та кліпів в Україні.

В’ячеслав Кириленко звернувся з листом до Міністра внутрішніх справ України Арсена Авакова з проханням якнайшвидше надати дозвіл на постійне проживання в Україні Сергію Міхалку та Антону Азізбекяну.

Довідка: “Ляпис Трубецкой” — білоруський панк-рок-гурт, створений у вересні 1989 року. В середині 2000-х років “Ляпіси” під керівництвом Сергія Міхалка почали виступати з серйозними текстами, сповненими різкої соціальної критики. Як наслідок, у рідній Білорусі “Ляпіс Трубецькой” потрапив у чорний список музикантів, які не мають права виступати на території країни. 2014 року концерти гурту в Росії скасовувалися через “антиросійські висловлювання”. “Ляпіс Трубецькой” від початку підтримував Революцію Гідності. Пісня “Воїни Світла” стала одним з неофіційних гімнів Майдану.

Нагадаємо, у Кременчуці концерт гурту “Brutto” запланований на 11 березня

Карта депутатів
Гранатова толока
Кременчуцька толока - 2018

НЕЙМОВІРНО красиве відео!!!Кременчуцька толока - 2018

Gepostet von Я Люблю Кременчук am Mittwoch, 9. Mai 2018
Громадський бюджет
18 Лютого, 2019 Понеділок
17 Лютого, 2019 Неділя
більше новин