Полтавщина надасть гуманітарну допомогу Маріуполю

Голова Полтавської облдержадміністрації Валерій Головко від імені всієї полтавської громади висловив співчуття з приводу сьогоднішніх трагічних подій у Маріуполі, де під час обстрілу бойовиками житлових кварталів загинули мирні городяни. Про це повідомили у прес-службі Полтавської ОДА.
“Полтавська громада щиро співчуває родинам загиблих та поранених, — зауважив Валерій Анатолійович. — Ми хочемо підтримати мешканців Маріуполя, адже сьогодні не може бути чужої біди: ми — єдина країна і єдина родина. Полтавці так само сумують з приводу загибелі невинних земляків-українців і засуджує дії російських терористів”.
У понеділок з Полтави до Маріуполя надійде гуманітарний вантаж. Зараз його збирають полтавські волонтери, представники громадських організації, відповідні департаменти облдержадміністрації, благодійники і підприємці. До Маріуполя ми відправляємо ліки, продукти харчування, одяг. Разом з керівництвом обласної ради ми підписали спільне розпорядження: згідно з ним понеділок 26 січня в Полтавській області оголошено днем жалоби у пам’ять про загиблих під час теракту в Маріуполі.
Нагадаємо, сьогодні під час обстрілу у Маріуполі загинули 20 осіб.

Карта депутатів
Гранатова толока
Кременчуцька толока - 2018

НЕЙМОВІРНО красиве відео!!!Кременчуцька толока - 2018

Gepostet von Я Люблю Кременчук am Mittwoch, 9. Mai 2018
Громадський бюджет
19 Квітня, 2019 П’ятниця
18 Квітня, 2019 Четвер
більше новин