Сьогодні в Україні оголошено День жалоби за загиблими в Маріуполі

Пам’ять загиблих мешканців Маріуполя по всій Україні о 12 годині буде вшановано хвилиною мовчання

У зв’язку із трагічною загибеллю мирних жителів Маріуполя 24 січня 2015 року внаслідок масованого обстрілу житлових районів міста терористами, Президент України Петро Порошенко оголосив 25 січня Днем жалоби, о 12.00 оголошено хвилину мовчання, передає прес-служба Глави держави.

Відповідний Указ № 30/2015 Глава держави підписав сьогодні вночі.

“Пам’ять загиблих громадян о 12 годині буде вшановано хвилиною мовчання”, – йдеться у повідомленні.

На будинках і спорудах органів державної влади, місцевого самоврядування, державних підприємств, установ і організацій на всій території України буде приспущено Державний Прапор.

Також в документі наголошується на необхідності скасування розважально-концертних заходів, спортивних змагань, внесення відповідних змін до програм теле- та радіопередач.

Кількість загиблих і постраждалих в результаті атаки на Маріуполь станом на ранок неділі не змінилося – 30 загиблих, двоє з яких діти, загинули, поранення отримали 93 людини. “30 осіб загинуло, з них двоє діток, 93 поранених, з них близько 40 осіб у дуже важкому стані, у них відірвані кінцівки, поранення черевної порожнини, голови. Дякувати Богу, за цю ніч ніхто не помер. Ситуація залишається стабільною, важкою, але жертв немає”, – повідомив секретар Маріупольської міськради Андрій Федай.

Карта депутатів
Гранатова толока
Кременчуцька толока - 2018

НЕЙМОВІРНО красиве відео!!!Кременчуцька толока - 2018

Gepostet von Я Люблю Кременчук am Mittwoch, 9. Mai 2018
Громадський бюджет
18 Січня, 2019 П’ятниця
17 Січня, 2019 Четвер
16 Січня, 2019 Середа
більше новин