Активістці Піддубній запропонували роботу майстром на ШРБУ

Таку пропозицію Оксана Піддубна отримала на спільному засіданні депутатських комісій, де розглядали проект міського бюджету на наступний рік.

Зокрема, пані Піддубна намагалась розібратися з коштами, які виділяють із бюджету міста на ремонт доріг. І рекомендувала фахівцям, як їх розподілити. Навіть почала навчати, як, коли і в якому обсязі слід укладати дороги.

Другим, не менш важливим, для пані Оксани стало питання медицини. Вона повідомила, що у міській станції переливання крові у неї відмовилися прийняти кров на допомогу «кіборгам». Та депутатів такая заява здивувала. Виявилося, що частина з них здала кров на станції. Тож вони запропонували Піддубній номер телефону керівника станції та порадили таки сходити до цього медичного закладу, а не лише про це говорити.

Однак «комуналка» і медицина – це не всі сфери, щодо яких активістка давала поради. Вона активно обурювалась, що на розвиток футболу і, зокрема, клубу «Кремінь» кошти виділяють чималі, а на розвиток міського спорту, на її погляд, – мізер.

Та яке здивування і розчарування для Оксани Піддубної було, коли віце-мер Тетяна Неіленко уточнила, що у бюджеті Кременчука на наступний рік передбачено 9 мільйонів гривень на спорт (На футбол – 3 мільйони гривень із лишком). Вона навіть не втрималась і кілька разів повторила: “9 мільйонів? 9 мільйонів!”.

(Схоже, даючи поради, у бюджет міста на наступний рік Оксана Піддубна не вчитувалася, – авт.)

Євгенія Гамза, Олена Ліпошко, фото Дмитра Бабця

Карта депутатів
Гранатова толока
Кременчуцька толока - 2018

НЕЙМОВІРНО красиве відео!!!Кременчуцька толока - 2018

Gepostet von Я Люблю Кременчук am Mittwoch, 9. Mai 2018
Громадський бюджет
18 Лютого, 2019 Понеділок
17 Лютого, 2019 Неділя
більше новин