Кременчуцький міст рекомендують посилено охороняти

СБУ вимагає посилити охорону інфраструктури “Укрзалізниці” й офісів волонтерських організацій.

Голова Служби безпеки України Валентин Наливайченко виступає за цілодобову охорону мостів і залізничних шляхів. Про це він заявив під час селекторної наради з головами обласних державних адміністрацій.

“Укрзалізниця” і держпідприємства, які зараз перебувають під особливою увагою і на які ми покладаємося найбільше, повинні перейти в режим, рекомендований правоохоронними органами та Антитерористичних штабом”, – наголосив Наливайченко.

За його словами, режим полягає, в обов’язковій збройній охороні важливих вантажів, насамперед з енергоносіями, а також цілодобовій охороні всіх мостів і шляхів, інших стратегічних об’єктів.

Він висловився за запровадження цілодобового відеомоніторингу будівель, де розташовані офіси патріотичних, волонтерських та інших громадських організацій, які сьогодні стають об’єктами нападів.

«Громадськість має бути партнерами правоохоронців і в боротьбі з тероризмом, і в наведенні порядку на вулицях, безумовній довірі між владою на місцях і людьми, які живуть у Донецькій та Луганській областях», – зазначив голова української спецслужби, про це повідомляє прес-центр СБ України.

Олена Ліпошко

Карта депутатів
Гранатова толока
Кременчуцька толока - 2018

НЕЙМОВІРНО красиве відео!!!Кременчуцька толока - 2018

Gepostet von Я Люблю Кременчук am Mittwoch, 9. Mai 2018
Громадський бюджет
16 Січня, 2019 Середа
15 Січня, 2019 Вівторок
14 Січня, 2019 Понеділок
більше новин