У Кременчуцькій виховній колонії провели обряд хрещення

25 січня став одним із найбільш хвилюючих днів для одного з вихованців Кременчуцької виховної колонії управління Державної пенітенціарної служби України в Полтавській області. Зранку до установи завітав протоієрей української православної церкви отець Сергій, який провів для 18–річного Дмитра обряд хрещення. Обряд, який відкрив для вихованця початок нового духовного життя.

Змалку Дмитро ріс у неповній родині. Маму бачив лише двічі в своєму житті, з дитинства не відчував батьківської турботи та любові. В стіни виховного закладу потрапив восени 2013 року. В 16 років Дмитро скоїв одну з великих помилок в своєму житті, в якій нині дуже розкаюється. За крадіжку юнака осудили на 5 років.

Таїнство хрещення відбулося в храмі Іоанна Хрестителя на території виховної установи. Сам обряд нічим не відрізнявся від тих, які проходять у звичайних православних церквах.

Дмитро розповів, що до засудження навіть не замислювався над питаннями віри та релігії. Вагому роль у прийнятті цього рішення відіграли візити священнослужителів до виховної установи. Тому юнак вірить, що, прийнявши хрещення, очиститься від скоєних гріхів та матиме право просити прощення у Господа за них.

У проповіді отець Сергій сказав, що Дмитру слід зрозуміти, для чого він перебуває у колонії. І намагатись використати цей час для переосмислення життя і отримати користь для своєї душі. А відтепер кожен день хлопця може стати початком нового життя. Головне – щиро покаятись у своїх гріхах і молитись, просячи допомоги у Бога, повідомили в прес-службі управління Державної пенітенціарної служби України в Полтавській області.

Карта депутатів
Гранатова толока
Кременчуцька толока - 2018

НЕЙМОВІРНО красиве відео!!!Кременчуцька толока - 2018

Gepostet von Я Люблю Кременчук am Mittwoch, 9. Mai 2018
Громадський бюджет
19 Січня, 2019 Субота
18 Січня, 2019 П’ятниця
17 Січня, 2019 Четвер
більше новин