У Полтаві вандали познущались над знаком Небесної сотні

Інформація про даний факт до міліції Київського райвідділу міліції надійшла 25-го січня близько 12-ї години. Громадяни повідомили, що невідомі особи спаплюжили стелу на честь Героїв «Небесної сотні», яка знаходиться біля Полтавської обласної державної адміністрації, а також обмалювали графіті-меморіал загиблим у боротьбі за волю біля Полтавської аграрної академії. Люди побачили це, коли збирались на чергове Народне Віче.

На місце події терміново виїхала слідчо-оперативна група Київського райвідділу міліції Полтави. Працівники міліції задокументували усі обставини події, опитали свідків. Наразі за даним фактом проводиться перевірка, вживаються ряд оперативних заходів для встановлення осіб, які скоїли дане правопорушення.
Шановні полтавці, міліція звертається з проханням надати будь-яку інформацію щодо осіб, які скоїли ганебний вчинок, а також надалі активно інформувати міліцію щодо будь-яких протиправних посягань на культурні пам’ятники Полтавщини, поваідомили у ВЗГ УМВС України в Полтавській області

“Прикро, що в нашому прекрасному місті Полтава теж з’являється нечисть. Немає слів, аби висловити своє обурення щодо обмальованих святинь міста. Виродки намагаються різними методами нашкодити українцям. Задля профілактики подібних вчинків мусимо максимально консолідувати зусилля і правоохоронців і громадськості. Наразі міліція активно залучає до патрулювання громадські формування. Бажаючих патрулювати вулиці разом з міліцією з кожним днем зростає. Однак пильними потрібно бути усім. У разі виявлення фактів правопорушень – негайно дзвоніть 102. Також звертайте увагу і повідомляйте міліцію про осіб, які мають при собі балончики з фарбою. Не виключаємо, що негідники могли заїхати до нас з інших територій, але не виключаємо, що вони можуть бути й місцевими. Тож максимально інформуйте на ГАРЯЧІ ЛІНІЇ: (0532) 51-77-57, 56-22-33, 51-77-02, 102”, пише у Фейсбуці керівник ВЗГ УМВС України в Полтавській області Юрій Сулаєв.

Карта депутатів
Гранатова толока
Кременчуцька толока - 2018

НЕЙМОВІРНО красиве відео!!!Кременчуцька толока - 2018

Gepostet von Я Люблю Кременчук am Mittwoch, 9. Mai 2018
Громадський бюджет
16 Січня, 2019 Середа
15 Січня, 2019 Вівторок
14 Січня, 2019 Понеділок
більше новин