Суд визначив заставу для затриманого за хабар кременчуцького податківця у 15 мільйонів

Прокуратура домоглася великої суми застави за чергового корупціонера

Розмір застави за заступника начальника Кременчуцької державної податкової інспекції Сергія Бурлаченка складає 15 млн. грн.

Про це заявив прокурор Полтавської області Ян Стрелюк:

— За клопотанням прокуратури слідчим суддею Октябрського районного суду Полтави винесено ухвалу про обрання вищезгаданому посадовцю запобіжного заходу взяття під варту та на підставі ч. 3 ст. 183 КПК України як альтернативу визначено заставу у розмірі 15 млн. грн, — зазначив прокурор Полтавщини.
Як повідомили у прес-службі Полтавської обласної прокуратури, наразі полковник Бурлаченко перебуває в Полтавському слідчому ізоляторі.

Нагадаємо, 23 січня працівники Прокуратури Полтавської області спільно з УБОЗом УМВС України затримали заступника начальника Кременчуцької ДПІ на отриманні хабара у сумі 500 тис. гривень.

Гроші полковник податкової міліції вимагав від представника одного з товариств за сприяння у прийнятті позитивного рішення у кримінальному провадженні, що проводилось відносно службових осіб цього товариства за несплату податків.

У новому році, на Полтавщині вже звільнили під заставу одного правоохоронця. Це бувначальник обласного ДАІ, щоправда сума застави була дещо скромнішою.

Карта депутатів
Гранатова толока
Кременчуцька толока - 2018

НЕЙМОВІРНО красиве відео!!!Кременчуцька толока - 2018

Gepostet von Я Люблю Кременчук am Mittwoch, 9. Mai 2018
Громадський бюджет
19 Січня, 2019 Субота
18 Січня, 2019 П’ятниця
17 Січня, 2019 Четвер
більше новин