Порядок виїзду українських військовозобов’язаних за кордон збираються змінити

У Генштабі ЗСУ звернулися до уряду з пропозицією розробити законопроект щодо порядку виїзду військовозобов’язаних громадян України за кордон. Про це на нараді в Адміністрації Президента щодо запобігання корупції при проведені мобілізації повідомив начальник мобілізаційного управління оборонного та мобілізаційного планування Генштабу ЗСУ полковник Олег Бойко, передає кореспондент УНН.
Він запропонував уряду розробити зміни до законодавства “щодо порядку виїзду за кордон громадян України, які підлягають призову на військову службу під час мобілізації на особливий період”.

За словами О.Бойка, необхідність внесення змін правил перетину кордону викликана тим, що в ході нинішнього етапу мобілізації є випадки, коли військовозобрв’язані у великих кількостях виїжджають за кордон для ухилення від призову.

За інформацією Тернопільського військового комісаріату, з метою ухилення від мобілізації, громадяни масово звільняється з роботи та виїжджають за кордон, зокрема в одному із селищ два автобуси місцевих жителів виїхали до Росії.

Крім того, представник Генштабу запропонував переглянути у бік зменшення перелік підприємств, установ та організацій, які звільняються від постачання техніки під час мобілізації.

Як повідомляв УНН, президент РФ Володимир Путін заявив, що термін перебування громадян України, насамперед призовного віку, на території Росії може бути збільшений та запропонував українцям “пересидіти” мобілізацію в РФ.

Нагадаємо, мобілізація у 2015 році проводитиметься у три черги протягом 210 діб. Протягом трьох хвиль мобілізації планується мобілізувати 200 тисяч українців. Перший етап мобілізації почався 20 січня і триватиме 90 днів — до квітня.

Другий — орієнтовно з квітня і триватиме 60 днів, а третій етап почнеться з червня і також продовжиться упродовж 60 днів.
Мобілізація пройде по всіх областях країни. Жителі тимчасово окупованих “ЛНР” і “ДНР” територій, а також Криму можуть піти на фронт добровільно.

Карта депутатів
Гранатова толока
Кременчуцька толока - 2018

НЕЙМОВІРНО красиве відео!!!Кременчуцька толока - 2018

Gepostet von Я Люблю Кременчук am Mittwoch, 9. Mai 2018
Громадський бюджет
18 Лютого, 2019 Понеділок
17 Лютого, 2019 Неділя
більше новин