В Україну прийде похолодання, місцями до 10 морозу

28 січня температура повітря у західних та північних областях України вночі знизиться до 4-10 градусів морозу, на решті території суттєвих змін не очікується. Протягом дня температура досягатиме 2 морозу – 4 тепла, в Криму до 10 градусів тепла. Сніг та мокрий сніг випадатиме на північному заході, у східних областях, у центрі та у південній частині. На півдні переважатиме дощова фаза опадів. Місцями в Україні очікується туман та паморозь. На дорогах ожеледиця, передає УНН з посиланням на погодний портал opogode.ua.
У західній частині опади переважно у вигляді снігу пройдуть у Волинській, Рівненській та Львівській областях. Температура повітря вночі 2-8, місцями до 10 градусів морозу, вдень від 2 морозу до 4 тепла.
У північних областях суттєві опади малоймовірні. Температура повітря вночі -2-8, місцями до 10 градусів морозу, вдень від 3 морозу до 2 тепла.
У центральній частині місцями мокрий сніг та дощ, у Вінницькій області опадів не очікується. Температура повітря вночі та вдень від 3 тепла до 3 морозу.
У східних областях очікується сніг, місцями з дощем. Температура повітря протягом доби від 2 морозу до 5 тепла, у Харківській області вночі до 6 морозу.
У південній частині пройдуть місцями дощі. Температура повітря вночі та вдень 0-6 градусів тепла, в Криму до 10 тепла.
У Києві суттєвих опадів не передбачається. Температура повітря вночі -3-6 градусів, вдень близько нуля.
Вітер в Україні очікується північно-східний, 5-12 м/с.

Карта депутатів
Гранатова толока
Кременчуцька толока - 2018

НЕЙМОВІРНО красиве відео!!!Кременчуцька толока - 2018

Gepostet von Я Люблю Кременчук am Mittwoch, 9. Mai 2018
Громадський бюджет
16 Січня, 2019 Середа
15 Січня, 2019 Вівторок
14 Січня, 2019 Понеділок
більше новин