Три кременчужанки стали кращими вчителями року на Полтавщині

Кременчужани стали переможцями у трьох номінаціях із п”яти, які були заявлені цього року.

Сьогодні у Полтавській галереї мистецтв зібралися кращі учителі з районів та міст Полтавської області. Тут відбулося урочисте нагородження фіналістів конкурсу “Учитель року-2015″.

Переможців назвали у п’яти номінаціях. Так, кращим вчителем області з української мови та літератури цього року стала вчителька Кременчуцької гімназії №5 Світлана Яненко. У номінації “Правознавство” перемогу здобула Любов Коноваленко – вчитель Кременчуцької ЗОШ І-ІІІ ступенів №12. Кращою серед хіміків визнали Валентину Ковтун (Кременчуцька гімназія №5). У номінації “Образотворче мистецтво” перемогла вчителька Полтавської гімназії №13 Наталія Кривенко. Кращим класним керівником став вчитель Полтавської спеціалізованої загальноосвітньої школи №39 Сергій Зайцев.

З перемогою у конкурсі вчителів привітав організатор конкурсу, ректор Полтавського ОІППО Віталій Зелюк та заступник голови Полтавської обласної ради Володимир Микійчук.

“Наші діти, яких ви виховуєте, є одними з найкращих в Україні. Вони – переможці багатьох всеукраїнських змагань та олімпіад”, – сказав Володимир Микійчук та та побажав вчителям нових перемог уже на рівні держави. До речі, від обласної ради кращі вчителі отримали грошові премії – по 2 тис. грн.
У свою чергу Віталій Зелюк порівняв роботу вчителя з фронтовою діяльністю.

“Вчитель знаходиться теж на фронті – у постійній боротьбі за цінності свободи, гідності, демократії. У нас немає іншого варіанту: ми повинні виграти цей бій. Все, що ми з вами робимо, це внесок у перемогу”, – сказав ректор Полтавського ОІППО.

До речі, цьогорічний конкурс “Учитель року-2015″ ювілейний, 20-й. Він пройшов у два етапи: відбірковий та очний. Під час відбіркового етапу вчителі надсилали конкурсні матеріали та проходили співбесіду з журі, яка передбачала захист досвіду та написання контрольної роботи. Найбільше учасників представлено з Полтави, Кременчука, Комсомольська та Карлівського району, передають “Новини Полтавщини”.

Карта депутатів
Гранатова толока
Кременчуцька толока - 2018

НЕЙМОВІРНО красиве відео!!!Кременчуцька толока - 2018

Gepostet von Я Люблю Кременчук am Mittwoch, 9. Mai 2018
Громадський бюджет
19 Січня, 2019 Субота
18 Січня, 2019 П’ятниця
більше новин