Депутати Автозаводської райради вирішили, що вони потрібні людям

Учора, 29 січня, депутати Автозаводської райради на сесії вирішували, чи доцільне подальше існування районних рад у Кременчуці. Хоча насправді рішення про їх створення, або не створення, приймає міська рада. Вона має вирішити, чи делегувати частину своїх повноважень у райони, чи ні. І станеться це у лютому на черговій сесії міськради.

Голова Автозаводської райради Валентин Шафорост зазначив, що перед цим було проведено обговорення в радах громадськості мікрорайонів, у якому взяло участь близько 700 осіб. Територіальна громада «за», – зробив висновок Валентин Шафорост.

За ним виступили кілька депутатів і представники громадських організацій, які прийшли на сесію, аби підтримати позитивне рішення. А проти доцільності існування райрад у Кременчуці виступила депутат Оксана Піддубна. Вона процитувала закон про місцеве самоврядування , згідно з яким питання про доцільність існування райрад має вивчатися на референдумі. А 700 чоловік не відображають думку усіх 120 тисяч виборців району. Оксана Піддубна запропонувала економити гроші на зарплатах і преміях чиновників, розпустивши райраду.

Депутат Савченко зазначив, що райради в нинішньому вигляді «незрозумілий придаток» для легалізації рішень управління архітектури, тому що вони практично нічого не вирішують, навіть в останніх земельних питаннях. За його словами, вимагати у міськради більше повноважень, або ж припинити цю «гру крапленими картами».

Врешті голосування пройшло, так, як і передбачалося. Оксану Піддубну не послухали. «Проти» підняли руки лише двоє депутатів.

Карта депутатів
Гранатова толока
Кременчуцька толока - 2018

НЕЙМОВІРНО красиве відео!!!Кременчуцька толока - 2018

Gepostet von Я Люблю Кременчук am Mittwoch, 9. Mai 2018
Громадський бюджет
19 Січня, 2019 Субота
18 Січня, 2019 П’ятниця
більше новин