“Ворскла” виграла у тбіліського “Динамо”

На другому зборі в Туреччині полтавська “Ворскла” зіграла перший контрольний матч. Полтавчани перемогли найтитулованіший клуб Грузії – тбіліське “Динамо” – 1:0, передає прес-служба клубу.
Головний тренер Василь Сачко не зміг виставити на гру оптимальний склад. Артем Громов був відсутній через застуду, Арменд Даллку пропускав зустріч через мікропошкодження, а Ігор Пердута тільки недавно почав займатися в загальній групі, тому його вирішили поберегти.
Слід відзначити, що ворота грузинського клубу захищав екс-голкіпер запорізького “Металурга” Лібор Грдлічка. Але вже на 7-й хвилині зустрічі його переграв Міщенко, якому асистував Баранник, і забив гол.
В цілому ж на полі була рівна гра – шанси для взяття воріт мали як полтавці, так і тбілісці. Однак гол Міщенка так і залишився єдиним в поєдинку.
У складі “Ворскли” в першому таймі був задіяний гравець, який знаходиться на перегляді.
Склад “Ворскли”: Непогодов (Ткаченко, 46), Е. Ткачук (Опанасенко, 46), Чеснаков, Сапай (Пернацкій, 83), гравець на перегляді (Скляр, 46), Дедечко (Кравченко, 83), А. Ткачук (Січкарук, 46), Міщенко (Кізілатеш, 62), Маркоскі (Логінов, 46), Ковпак (Янузі, 46), Баранник (Будник, 62).